BTC : 82383 ₺ ETH : 1.874 ₺ XRP : 46.21 ₺ LTC : 7.672 ₺ USDT : 352.1 ₺ XLM : 0.2439 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Değeri 11 bin doları aşan Bitcoinin rakibi

Değeri 11 bin doları aşan Bitcoinin rakibi

Değeri 11 bin doları aşan Bitcoinin rakibi
0

Yılbaşından bu yana değerini 11’e katlayan dijital para birimi bitcoin Pazar günü 11 bin 800 dolara çıkarak tekrar son zamanların rekorunu kırdı. İşte bitcoinin rakibi


 

Değeri 11 bin doları aşan Bitcoinin 5 rakibi

Bitcoinin rakibi listesi

 Ethereum (ETH)

Değeri 11 bin doları aşan Bitcoinin 5 rakibi

Ethereum açık kaynaklı, halka açık, blockchain tabanlı smart contract protokolü özelliği olan  işletim sistemidir. Ethereum Nakamoto consensus protokolünün güncellenmiş bir versiyonunu kullanır. Projenin en bilinen ismi Vitalik Buterin’dir. Daha geniş bilgi için lütfen: Güncel Ethereum Rehberi: Ethereum/ETH nedir, nereden ve nasıl satın alınır, nasıl üretilir, geleceği nasıl?

Ripple (XRP)

Değeri 11 bin doları aşan Bitcoinin 5 rakibi

Ripple (XRP)’nin, neden bu kadar popüler olduğunu mu merak ediyorsunuz? Ripple rehberi başlıklı bu makalemizde sizler için, “Ripple nedir? XRP nedir? XRP nereden ve nasıl satın alınır? Ripple’ın geleceği nasıl? Nasıl çalışır, artıları ve eksileri nelerdir?” gibi pek çok soruyu yanıtlamaya çalıştık.

Yazımıza ilk olarak, XRP’nin, uluslararası ödeme transferleriyle ilgili sorunları çözmeye odaklanan bir kripto para birimi olduğunu söyleyerek başlayalım. Lütfen daha geniş bilgi için tıklayınız: Ripple Rehberi: Ripple nedir? XRP nedir? Ripple coin nereden ve nasıl satın alınır? İşte Ripple ve XRP coin ile ilgili her şey!

 

Etiketler: