BTC : 83251 ₺ ETH : 2903 ₺ XRP : 1.904 ₺ LTC : 365.3 ₺ USDT : 7.605 ₺ XLM : 0.5928 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Tüm ekonomiyi durdurabilirsiniz – Bitcoin’i asla!

Tüm ekonomiyi durdurabilirsiniz – Bitcoin’i asla!

Tüm ekonomiyi durdurabilirsiniz – Bitcoin’i asla!
0

Tüm ekonomiyi durdurabilirsiniz ama Bitcoin’i asla durduramazsınız. Dünya olağanüstü zamanlardan geçiyor ve bu durum olağanüstü sonuçlara gebe gibi duruyor!


Tüm ekonomiyi durdurabilirsiniz ama Bitcoin’i asla durduramazsınız

 

İlk başta hemen hemen hiç birimizin dikkate almadığı Corona virüs, tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Öyle ki çoğu ülke, diğer ülkelere yapılan uçuşları iptal etme kararı alarak ulusal izolasyon modeline geçmiş bulunuyor. Yaşanan bu olumsuz gelişmeler, dünya ticaretini ve büyük şirketlerin yansımaları olan borsaları negatif yönde etkiliyor.

İlgili haber: Goldman Sachs şok eden 2020 ABD büyüme tahmini

koinmedya_brave

ABD Başkanı Donald Trump ve kurmayları, Corona virüs ve yaşanan durgunluk yüzünden önümüzdeki hafta borsaları durdurmayı düşünüyor. Washington Examiner dahil pek çok prestijli ajans platformlarında çıkan haberlere göre, Trump ve ekibi, virüs daha kalıcı hale gelirse, yakın gelecekte ülke çapında bir sığınak düzenini duyurmayı planlıyor. Bu düzende ilk uygulanacak adımlar olarak, tüm uçuşların iptal edilmesi ve Wall Street’in askıya alınması göze çarpıyor.

Bitcoin'i asla durduramazsınız

Trump Wall Street’i kapatan ilk ABD başkanı olmayacak!

Tarih sayfalarını karıştırdığımızda Wall Street’in daha önceden iki kez durdurulduğu bilgisine ulaşıyoruz. Bunlardan ilki 1933 yılında 32. ABD başkanı Franklin D. Roosevelt tarafından Acil Bankacılık Kanunu kapsamında yapılmıştır.

İkinci durdurma vakası ise 11 Eylül saldırılarının ardından George W. Bush tarafından gerçekleştirildi.

Bitcoin'i asla durduramazsınız

Kripto para sektörü durdurulamaz

ABD Başkanı Donald Trump, her ne kadar elinde bulunan yetkiye dayanarak pek çok ticarete ve yatırım aracına ket vurabilecek bir pozisyonda olsa da, yapamayacağı tek şey kripto para ağlarını durdurmak.

Wall Street ticaretlerinden farklı olarak hiç kimse insanların, 3 Ocak 2009’daki kuruluşundan bu yana %99.9849625637 oranında faaliyet gösteren BTC ağında işlem yapmasını engelleyemez.

Bitcoin'i asla durduramazsınızÖnümüzdeki süreçte tahmin bile edemeyeceğimiz senaryolarla karşı karşıya kalabiliriz. Mesela eve kapanan ve geleneksel borsalara erişimleri engellenen insanlar, şanslarını kripto para piyasalarında deneme çalışabilir ve bu da Bitcoin dahil pek çok kripto paranın şaha kalmasına vesile olabilir. Kim bilir? Hep beraber bekleyip göreceğiz!

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla evde kalın!!!

Etiketler: