BTC : 82180 ₺ ETH : 1.848 ₺ XRP : 45.5 ₺ LTC : 7.688 ₺ USDT : 349.1 ₺ XLM : 0.2418 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri
  3. BitcoinHD STO başvurusu SEC tarafından onaylandı.

BitcoinHD STO başvurusu SEC tarafından onaylandı.

BitcoinHD STO başvurusu SEC tarafından onaylandı.
0

BitcoinHD tarafından yapılan STO başvurusu SEC tarafından onaylandı. BHD, CPoC (Koşullu Kapasite Kanıtı – Conditioned Proof of Capacity) mekanizmasına dayanan yeni bir kripto para birimidir.


Hard diski consensus katılımcısı olarak kullanarak, enerji tüketimini ve giriş engelini önemli ölçüde azaltarak kripto para biriminin madenciliğini daha güvenli, daha merkezi olmayan ve herkes için yapabiliyor. BHD, benzersiz değerini matematik ve kod yoluyla üretiyor.

BitcoinHD avantajları

Bitcoin’in POW madenciliği ile karşılaştırıldığında, cPOC madenciliği enerji tasarrufu sağlar, çok daha az güç tüketir, daha düşük gürültüye sahiptir, ısı içermez ve anti-ASIC’dir.

cPOC-madencilik tabanlı BitcoinHD, Satoshi Nakamoto’nun orijinal niyetini gerçekleştirebilir, herkes bir madenci olabilir.

koinmedya_brave

İlgili yazı için bakınız: Yeni başlayanlar için kripto para rehberi: Nedir, nereden alınır, ne zaman alınmalı, nelere dikkat edilmeli?

BHD’nin küresel ağ kapasitesi 1000 Pb’ye ulaştı ve ekipman değeri 400 milyon dolar değerinde.

BHD, madencilik koşullarını karşılayan madencilere daha fazla ödül ve destek verecek olan Bitcoin gibi kendi kendini yöneten bir topluluk projesi.

İşlemler nasıl yapılıyor

Tüm bu değişiklikler manuel işlem yerine matematiksel formüller ve algoritmalar ile yapılıyor. BHD’nin performansı çok dikkat çekti. Birçok kişi bu gizemli gücün blok zinciri endüstrisinde bir devrime yol açabileceğine inanıyor.

ICO ile karşılaştırıldığında, STO’lar düşük risk olarak görülmektedir, çünkü menkul kıymet tokenlarının uyması gereken menkul kıymet yasaları genellikle şeffaflığı ve hesap verebilirliği zorunlu kılmaktadır.

İlgili yazı için bakınız: Free Bitcoin! Bedava kripto para veren siteler hangileri? Bedava Bitcoin ve ETH için bilmeniz gerekenler

Menkul kıymet tokenı ayrıca gerçek dünyadaki bir varlık tarafından da desteklenecek ve bu da tokenın dayanağı varlıkla ilgili olarak adil bir şekilde fiyatlandırılıp fiyatlandırılmadığını değerlendirmeyi çok daha kolay hale getirecek.

Saf fayda odaklı tokenlarla, bir tokenın gerçek değerini ve bunun adil bir şekilde fiyatlandırılıp fiyatlandırılmadığını değerlendirmek zor olabilir.

STO, uzun vadede BHD’nin benimsenmesi için iyidir. STO’lar yasal olarak uyumludur, yani daha az riskli olarak algılanırlar ve kurumsal yatırımcıları harekete geçirmeye teşvik ederler.

Kaynak

Etiketler: