BTC : 62447 ₺ ETH : 1556 ₺ XRP : 1.216 ₺ LTC : 286.6 ₺ USDT : 6.92 ₺ XLM : 0.4597 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeİcoSponsorlu Makale
  3. Bitcoin alıp satmanın en kolay yolu yenilenen www.btcturk.com‘da  

Bitcoin alıp satmanın en kolay yolu yenilenen www.btcturk.com‘da  

Bitcoin alıp satmanın en kolay yolu yenilenen www.btcturk.com‘da  
0
huobi_koinmedya

Kuruluş tarihi 2013 itibarıyla Türkiye’nin ilk, dünyanın ise dördüncü kriptopara alım satım platformu BtcTurk, yenilenen internet sitesi ile 2020 hedeflerini hayata geçirmeye devam ediyor. Yeni www.btcturk.com  Bitcoin dünyasına yeni katılan, daha önce hiç Bitcoin alıp satmamış ya da işlem yapmaya yeni başlayanlar için özel olarak tasarlandı.


BTCTurk.com Yenilendi

Türkiye’nin 81 ilinden 750 bin kullanıcısı bulunan BtcTurk, Bitcoin’le yeni tanışacak veya karmaşık arayüzlerle işlem yapmak istemeyen kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Profesyonel kriptopara yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | PRO’yu 2019 yılında hizmete sunan BtcTurk, şimdi de Bitcoin ile tanışmak isteyen ve bu dünyaya yeni katılanların hızlı, kolay ve güvenli işlem yapabilmesi için yenilenen www.btcturk.com‘u yayına alıyor.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri; ”Kullanıcı dostu tasarımı ve hızlı altyapısıyla fark yaratan yeni www.btcturk.com ile; Bitcoin’e ilgi duyan, karmaşık analiz araçları ve grafikleri kullanmak istemeyen, 18 yaş üstündeki tüm kullanıcıları Bitcoin ile buluşturmayı hedefliyoruz. BtcTurk internet sitesinin hemen ardından BtcTurk mobil uygulamasıyla da kullanıcılarımıza 7/24 istedikleri yerden kolayca Bitcoin alıp satmalarını sağlayacağız” değerlendirmesinde bulundu.

Yeni www.btcturk.com‘da Bitcoin işlemi yapmak döviz alım satımı kadar kolay…

koinmedya_brave

Kolayca Bitcoin alım, satım ve biriktirme imkânı sunan BtcTurk’ün yeni web sitesinde kullanıcılar;

  • Bitcoin ve Türk Lirası varlıklarını kolayca yönetebiliyor.
  • BtcTurk’e üye olduktan sonra kendi banka hesabından Türk Lirası göndererek Bitcoin alıp satmaya hemen başlayabiliyor. BtcTurk ve BtcTurk | PRO’da hesabı olan kullanıcılar, yeni hesap açmaya gerek duymadan, Bitcoin alım satım işlemlerine kaldıkları yerden devam edebiliyor.
  • BtcTurk ve BtcTurk | PRO üzerindeki tüm kriptopara ve Türk Lirası bakiyelerini ortak kullanıyor. Diğer kriptopara varlıklarının yönetimi ve alım satım işlemleri için aynı kullanıcı giriş bilgileri ile BtcTurk | PRO web sitesine veya mobil uygulamasına geçiş yapabiliyor.
  • BtcTurk’e giriş yaptıktan sonra panel üzerinde Bitcoin alış ve satış fiyatlarını aynı ekranda görerek tüm işlemlerini tek ekranda birkaç tıkla tamamlayabiliyor.
  • Bitcoin alım satımını döviz alıp satar gibi alış satış fiyatını görerek, kolaylıkla yapabiliyor.
  • Aynı zamanda BtcTurk | PRO üzerindeki Bitcoin harici kriptopara varlıklarının toplam Türk Lirası karşılığını ‘Diğer Varlıklar’ başlığı altında takip edebiliyor.

                                                                                                                                                                                                                                          

BtcTurk hakkında

2013 yılında kurulan ve CEO’luğu Özgür Güneri’nin yaptığı Türkiye’nin en büyük kriptopara işlem platformu BtcTurk, Türkiye’nin ilk ve dünyanın dördüncü kripto alım satım platformu olarak hizmet veriyor. 1 Temmuz 2013’te TL ile ilk Bitcoin alım satımına aracılık eden BtcTurk’ün 90’dan fazla çalışan bulunuyor. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, 750 bin kullanıcıya 7/24 hizmet veriyor.

koinmedya_brave
Etiketler: