BTC : 83693 ₺ ETH : 2959 ₺ XRP : 1.94 ₺ LTC : 372 ₺ USDT : 7.594 ₺ XLM : 0.606 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin tarihteki en zor para

Bitcoin tarihteki en zor para

Bitcoin tarihteki en zor para
0

Bitcoin Tarihteki En Zor Para olmaya aday. İkigai Varlık Yönetimi’nin yöneticisi ve Bitcoin yatırımcısı Travis Kling CNN’e röportaj verdi.


       Bitcoin tarihteki en önemli icat olabilir mi?

Röportajda Bitcoin’in sabit, DLT tabanlı dijital bir değer deposu olduğunu söyledi. Bununla birlikte Bitcoin’in global olarak merkez bankalarının parasal sorumluluğuna karşı korunması olduğunu da ifade etti. Bitcoin yatırımcısı CNN’e, Bitcoin’in Tarihteki En Zor Para Olduğunu belirtti.

Bu yazıda 3 konudan bahsedeceğiz. Bunlar;

  • Bir şüpheciden bir Bitcoin inananına dönüşüm.
  • Bitcoin’in altından daha fazla kanıtlanabilir kıtlığının olması.
  • Tim Draper’in 2022’ye kadar 250.000 dolarlık BTC fiyat tahmini.

Her geçen gün daha fazla kurumsal yatırımcı dikkatlerini ve fonlarını Bitcoin’e yönlendiriyorlar. Uzmanlar bunun yılın başından beri Bitcoin’in yüzde 200 civarında yükselme nedeni olabileceğine inanıyorlar. İkigai Varlık Yönetimi’nin yöneticisi ve Bitcoin yatırımcısı Travis Kling CNN’e röportaj verdi.

koinmedya_brave

Bir şüpheciden bir Bitcoin inananına dönüş.

CNN’e verdiği röpotajda Bitcoin’i 2013’de keşfettiğini fakat yatırım aracı olarak reddettiğini itiraf etti. Ancak Ethereum ve ICO’ların patlama yaptığı 2017’de Bitcoin ilgisini tekrar çekti. Kling bir sürü araştırma yaptı ve bu onun kripto ve Bitcoin’e olan tutumunu tamamen değiştirdi.

Şimdi kripto paraların ve varlıkların İnternet’in ortaya çıkışından bu yana en önemli devrimci icat olduğunu düşünüyor:

Bu teknoloji, İnternet’ten sonra en önemli buluş olacak ve nesillerdeki en önemli yatırım fırsatı.

Bitcoin’in altından daha fazla kanıtlanabilir kıtlığı var

Araştırmasının sonuçlarını paylaşırken, Travis Kling Bitcoin’i küresel, değişmez ve merkezi olmayan bir dijital değer deposu olarak nitelendirdi. BTC için verdiği bir diğer olumlu açıklama ise merkez bankalarının ve hükümetlerin küresel çapta parasal ve mali sorumsuzluğuna karşı bir koruma olması.

Kling altın ve Bitcoin’i karşılaştırdı. Altının kanıtlanabilir kıtlığı olmasına rağmen Bitcoin bundan çok daha fazlası. Son kararı şuydu;

Bitcoin tarihteki en zor paradır.

Tim Draper 2022’ye kadar 250.000 dolarlık BTC fiyat tahminini sürdürüyor.

Son günlerde U.Today tarafından bildirildiği üzere, dünyaca ünlü Bitcoin yatırımcısı ve BTC boğası Tim Draper, 2022 yılına kadar BTC fiyatının 250.000 dolara ulaşacağına hala inandığını röportajda belirtti. Bunu yapmak için Bitcoin’in küresel para piyasasının yüzde 5’ini kapmak zorunda kalacağını söyledi.

Ve bu, ona göre, Bitcoin’in güçlü bir tanımıdır. Kısaca, Tim Draper BTC fiyat tahmininin çok mütevazı olduğunu söylüyor olabilir.

Kaynak

Bitcoin hakkında daha fazlası için tıklayın

Etiketler: