BTC : 83012 ₺ ETH : 2813 ₺ XRP : 1.868 ₺ LTC : 357.6 ₺ USDT : 7.65 ₺ XLM : 0.5794 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin short emirleri verenler 10 bin dolardan sonra kayıplara karıştı

Bitcoin short emirleri verenler 10 bin dolardan sonra kayıplara karıştı

Bitcoin short emirleri verenler 10 bin dolardan sonra kayıplara karıştı
0

Bitcoin short emirleri verenler, Bitcoin’in 10 bin dolara çıkışının ardından ortadan kayboldular. Popüler kripto kullanıcısı ve doğrulanmış Bitcoin balinası Joe007, sosyal medya platformunu terk etti.


Balina, Bitcoin’in 10,000 doların üzerine çıkmasının ardından Bitfinex’in liderler tablosundaki varlığını da sildirdi.

Joe007, Şubat ve Mart ayındaki market volatilitesi esnasında gerçekleştirdiği bir dizi işlem neticesinde fark edilmiş ve bildirildiğine göre 20 milyon dolar kazanmıştı. Balina, ‘kısa bir deneme’ olarak adlandırdığı Twitter’den ayrıldığını açıkladı.

Bakınız:Ünlü analist uyarıyor! Bitcoin yarılanma sonrası hazırlıklı olun!

koinmedya_brave

7 Mayıs günü yayınladığı veda tweetinde Joe007 şunları söyledi:

“”Yolculuk inanılmaz derecede heyecanlı olsa da, sonuna gelindi. Ta en başından beri beni kötüleyenler doğru bir şey yaptıklarından, katılımım zamanla sınırlıydı: Twitter’a gerçekten zaman ayıramıyorum. Kalamamamın ne yazık ki pek çok nedeni var.”

 

Bitcoin short emirleri verenler Bitcoin short emirleri verenler 10 bin dolardan sonra kayıplara karıştı

Kripto para balinası, mikroblog platformunda da 30,000’in üzerindeki takipçisini konuyla ilgili bilgilendirmek amacıyla bir dizi güncelleme yaptı. Nihayet, online varlığı etkin bir şekilde silindi.

Posta, Joe007’nin hesabıyla birlikte silindi. Bitcoin balinası, kendini Bitfinex’in liderler panosundan da  sildirdi. Böylece artık ticaretinin karlılığı ve kayıpları görüntülenemiyor.

Bitcoin short emirleri verenler kervanına Joe007 de katıldı

Joe007’nin ayrılışı, gelecek hafta gerçekleşecek block ödülleri yarılanması etkinliği ile ilgili yükseliş beklentisine doğru ilerleyen bir markette,  Bitcoin’in 10,000 dolar üzerine çıkmasından sonra gerçekleşti. Balina tüccarı, geçen ay Bitcoin’in düşüş eğiliminde olacağı öngörüsünü seslendirmekten çekinmemişti. Buna Bitcoin short emri verenler kervanına katılması da dahil.  Balina, Bitcoin’in 6,800 dolar civarına ineceği beklentisi nedeniyle bir short sözleşme oluşturdu. Bitfinex’in son liderler panosu güncellemesine göre Joe007, gerçekleşmemiş 20 milyon dolarlık kayıp üzerinde oturuyordu.

Şunu da hemen not edelim. O zamandan beri Bitcoin 10,000 doların altına düştü ve yazı hazırlandığı esnada CMC’de 8,734 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak

Etiketler: