BTC : 82850 ₺ ETH : 2779 ₺ XRP : 1.864 ₺ LTC : 355 ₺ USDT : 7.665 ₺ XLM : 0.5721 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Bitcoin Sevgililer Günü hedefi: 8700 dolar

Bitcoin Sevgililer Günü hedefi: 8700 dolar

Bitcoin Sevgililer Günü hedefi: 8700 dolar
0

Bitcoin Sevgililer Günü hedefi 8,700 dolar mı? Bir kripto trader, bir günlük grafikteki teknik verilere dikkat çekerek, bunların 8,700 dolara kapı açabileceğini belirtiyor. 


Bitcoin Sevgililer Günü hedefi: 8700 dolar

Kripto para traderi Josh Olszewicz’e göre, Bitcoin fiyatı bir günlük grafikte hala ayı trendinde. Olszewicz, ayıların Eylül’den bu yana kontrolde olduğu konusunda emin konuşuyor. Söz konusu dönemde BTC büyük alçalan üçgen formasyonunun destek seviyesinin altına kırılma yapmıştı. Fiyat da yüzde 20 civarında değer kaybetmişti.

Ayı görünümü

Şu an BTC 7,107 dolardan işlem görüyor. Yeni yıl başlar başlamaz ayılar fiyatı psikolojik bir önemi olan 7,000 doların altına çekmeye çalışıyor.

Olszewicz neden Bitcoin’in hala ayı trendinde olduğunu düşünmeye devam ettiğine de açıklama getiriyor. Çünkü BTC hala 200 günlük üssel hareketli ortalamanın (EMA) altında kalmaya devam ediyor. Bu, mevcut trendi belirlemek için kullanılan en popüler indikatör. Eğer bir kriptonun fiyatı bu uzun vadeli hareketli ortalamanın altından kalmaya devam ediyorsa, o zaman ayı olduğu düşünülüyor.

koinmedya_brave

İlgili – Bitcoin ne kadar kârlı?

Buna ilave olarak, BTC Ichimoku bulutunun da altında işlem görüyor. Bu destek ve direnç seviyelerini belirlemek için çoklu ortalamalar içeren bir indikatör ve şu an güçlü bir düşüş trendi işareti veriyor.

Josh Olszewicz (@CarpeNoctom) şöyle diyor: “1 günlük BTC grafiği. Çok sayıda dip belirtisi ancak henüz gerçek bir boğa momentumu yok.

– Genel trend hala ayı, Eylül’den beri böyle (fiyat 200ema/bulutun altında)
– iHS, A&E, elmas dip tarzı şeyler
– c-clamp –> tk cross –> e2e –>8.7k (LL olmazsa)
– Sevgililer Günü’ne kadar bir hareket görmeyebiliriz.”

8,700 dolara moon olur mu?

Pozitif bir not olarak Olszewicz “dip belirtileri” olduğunu söylemişti. Trader ters baş ve omuzlar ya da Adam and Eve (A&E) gibi formasyonlara dikkat edilmesinde yarar olduğunu belirtiyor.

İlgili – Bitcoin hash ratio 2017 zirvesinin tam 7 katında!

C-clamp formasyonundan sonra ise Tenkan/Kijun (TK) cross gelebilir. Sonuçta da büyük Ichimoku bulutu E2E 8,700 dolara doğru kapıları açabilir. Buna rağmen Olszewicz Sevgililer Günü’ne kadar büyük bir fiyat hareketi beklemiyor.

Kaynak

Etiketler: