BTC : 82656 ₺ ETH : 1.867 ₺ XRP : 45.9 ₺ LTC : 7.689 ₺ USDT : 359.6 ₺ XLM : 0.2426 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Bitcoin Merkez Bankası para çılgınlığına cevaptır – Nasıl?

Bitcoin Merkez Bankası para çılgınlığına cevaptır – Nasıl?

Bitcoin Merkez Bankası para çılgınlığına cevaptır – Nasıl?
0

Bitcoin merkez bankası para çılgınlığına karşı verilebilecek en güzel cevaptır. Bitcoin, birçok insan için çok şey demektir. Bazıları için hızlı günlük işlem yapmanın bir yolu. Diğerleri için politik ve ekonomik sıkıntılara ve başarısız bir bankacılık sistemine karşı bir önlem.


Bitcoin Merkez Bankasını yener mi?

Bitcoin merkez bankası para çılgınlığına karşı nasıl bir cevap olabilir? Bitcoin, birçok insan için çok şey demektir. Bazıları için hızlı günlük işlem yapmanın bir yolu. Diğerleri için politik ve ekonomik sıkıntılara ve başarısız bir bankacılık sistemine karşı bir önlem. Fiyat dalgalanmalarından bağımsız olarak, BTC bankaların asla yapamayacağı bir şey yapar, onu tutan insanlara güç verir.

Bir hafta daha geçiyor ve ABD finans sistemine merkez bankası tarafından milyarlar enjekte ediliyor. WSJ’ye göre, FED Perşembe günü mali piyasalara geçici likidite ile 57.5 milyar dolar daha ekliyor.

Merkez bankası Eylül ayından bu yana piyasalara karışmakta ve tatil döneminde geri alım işlemlerini artırmayı planlamakta. Mevcut Bitcoin piyasa değeri üç kattan fazla olduğunda, FED tarafından ekonomiye geri pompalanacak.

koinmedya_brave

Fazladan 425 milyar dolar, bankanın ‘tamamen normal’ olduğunu iddia ettiği devam eden parasal genişleme programının bir parçası. Borç verme piyasalarını büyütmek için milyarlarca dolar basmak hiçbir standart tarafından normal karşılanamaz. Ayrıca mevcut finansal sistemin ne kadar kusurlu olduğunu gösterir.

Bankalar, usdebtclock.org’a göre halihazırda 23 trilyon doların üzerinde ve dört nala koşan ulusal borcu olan bir ekonomide daha fazla kredi teşvik ediyor. Önümüzdeki dört yıl içinde bu borcun 30 trilyon dolar olacağı tahmin ediliyor.

Kripto endüstrisi analisti ‘PlanB’, bunu, son on yılda basılan trilyonlarca dolara kıyasla mütevazı kalan Bitcoin akış modeli karşılaştırdı.

Bitcoin hisse senedi akış modeli tahminlerinin gerçek dışı, hatalı, saçma olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ben negatif faiz oranlarının ve parasal genişlemenin saçma olduğunu düşünüyorum. 2008’den bu yana hiç yoktan 21 trilyon dolarlık basıldı. Bunun %99.99 tahvil ve bono piyasasına gitti. Bitcoin’e giden ise yalnızca %0.01’i.

https://twitter.com/100trillionUSD/status/1207773849296736256

Fotoğraf her şeyi söylüyor.

Son zamanlarda, RT tarafından yapılan haberde; ABD hükümetinin aynı miktarda parayı yetersiz ve beceriksiz olarak harcamış olabileceği belirtiliyor. Ayrıca 1998-2015 yılları arasında hesaba katılamayacağı şeylere 21 trilyon dolar kadar harcadığı bildiriliyor.

 BTC bunu düzeltebilir

Bitcoin, sabit arz ve enflasyon oranlarıyla şu anda küresel bankalar tarafından yönetilmekte olan parasal deliliğe matematiksel olarak sağlam bir çözümdür.

Bu bankalar 2008 mali krizine neden oldu ve mevcut eğilimler devam ederse bir sonraki tehlikeye çok yakında sebep olacaklar.

‘PlanB’, Küresel bankaların tahvil almak için hiç yoktan havadan para yarattıklarını ayrıntıları ile açıklamaya devam ediyor ve ekliyor;

Şirketler bu hisselerle kendi hisselerini geri alıyorlar. Bu şirketlerin CEO’ları gittikçe daha zengin ve zenginleşiyor ve paralarını gayrimenkullere yatırmaktan daha az seçeneğe sahipler.

Sonuç olarak, Bitcoin‘i basamassınız ve gittikçe daha fazla insan bunu gerçekleştirmeye geliyor. . BTC, finansal duvarlar tekrar çökerken paraşüt isteyenler için sığınılacak nihai bir korunaktır.

Bitcoin hakkında daha fazlası için tıklayın.

Kaynak

Etiketler: