BTC : 82700 ₺ ETH : 1.874 ₺ XRP : 46.2 ₺ LTC : 7.673 ₺ USDT : 360.8 ₺ XLM : 0.2447 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin eski dostu ziyaret mi ediyor?

Bitcoin eski dostu ziyaret mi ediyor?

Bitcoin eski dostu ziyaret mi ediyor?
0

Bitcoin eski direnç seviyesi olan 10 bin dolarlık seviyeyi test etmeye hazırlanıyor. Fiyatlar sakin seyrederken bir grup yatırımcı birikim yapmaya devam etti.


Bitcoin eski direnç seviyesine doğru hareket ediyor

Bitcoin teknik göstergeleri Bitcoin’in yönü hakkında net bilgi vermiyor ve Bollinger Band’larının (BB) aralığı daralıyor. Geçmiş dönemlerde BB aralığının sıkışmasının ardından fiyatlardaki volatilitenin arttığına şahit olduk. Benzer süreci içinde bulunduğumuz hafta tekrardan yaşayabiliriz.

Bitcoin eski Bitcoin eski dostu ziyaret mi ediyor?

Son günlerde Bitcoin birikimindeki artış, fiyat hareketinin yukarı yönlü olacağı yönde fikir veriyor. Son iki hafta madenciler ve işletmeler finansman için Bitcoin bozdururken bireysel yatırımcılar Bitcoin topluyor. Şimdiye kadar fiyatlar 9,300-9,400 dolayında dengede kaldı. Bugünden itibaren Bitcoin fiyatlarının tekrardan prim yapmaya başladığını görüyoruz.

koinmedya_brave

Fiyatlar 50 dönemlik hareketli ortalama seviyesi civarında işlem görüyor. 200 ve 100 dönemlik hareketli ortalama seviyeleri ise 8,160- 8,266 aralığında bir destek hattı oluşturuyor. BTC’nin bu seviyelere gerilemesini bekleyen yatırımcılar da var. Bu ertelenmiş alım kararı, fiyatların 10 bin doların üstüne çıkışını engelliyor. Bitcoin 10 bin doları güçlü biçimde kırarsa yatırımcılar alım fiyatları konusundaki hedeflerini de güncelleyecektir.

Bitcoin eski Bitcoin eski dostu ziyaret mi ediyor?

Son günlerde hedef alım seviyesini güncelleyerek toplu alımlarda bulunan balina davranışları da dikkat çekiyor. Santimet tarafından hazırlanan rapor, son üç günde 1,000 ila 10,000 BTC’ye sahip balina sayısının 15 adet arttığını vurguluyor.

Bitcoin eski Bitcoin eski dostu ziyaret mi ediyor?Lütfen Bkz: Kaldıraçlı işlemler rehberi: Bitcoin short ve long nedir? Margin işlemler nasıl açılır? Detaylı anlatım

Kaynak

Etiketler: