BTC : 63178 ₺ ETH : 1595 ₺ XRP : 1.248 ₺ LTC : 289.7 ₺ USDT : 6.876 ₺ XLM : 0.4679 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin Borsası Binance analiz bölümünü yayına aldı

Bitcoin Borsası Binance analiz bölümünü yayına aldı

Bitcoin Borsası Binance analiz bölümünü yayına aldı
0
huobi_koinmedya

Önde gelen kripto borsalarından Binance analiz bölümünü aktive etti. Günlük alım satım yapan trader’lar artık daha derinlikli veri analizi imkanına kavuşacak.


Binance Analiz Birimini Aktive Etti

Bu yazımızda size bazı kripto borsaları ve piyasadaki bazı gelişmelerle ilgili son bilgileri aktaracağız. Ülkemizde de sıklıkla kullanılan popüler kripto borsası Binance analiz bölümünü hayata geçirdi. Binance analiz birimi kurumsal düzeyde geçerliliği olan araştırma raporları oluşturmaya odaklanmış durumda.

Binance analiz Bitcoin Borsası Binance analiz bölümünü yayına aldı

Binance özellikle bu gelişmeyi kendi ekosisteminin sütunlarından biri olarak tanımladı. Bu birime o kadar güveniyorlar. Araştırma ve analiz birimi kripto evrenindeki bilgi kalitesini saflaştırırken bir yanda da şeffaflığın artmasına yardımcı olacak.

koinmedya_brave

Binance analiz birimi hali hazırda iki adet kapsamlı rapor yayınladı bile. Bunlardan ilki Loom Network hakkındaydı. İkincisi Gochain hakkında geldi. Sıradaki rapor ise Pundi X hakkında olacak.

Cobinhood’da Yeni Stabil Coinler

Tanıtımını sıfır kesintili kripto borsası olmak üzerinden gerçekleştiren Cobinhood 4 yeni coin listeleyeceğini duyurdu. Lakin bu coinlerin tamamı stabil coin statüsünde. Kullanıcılar bugünden itibaren Gemini dollar (GUSD), Makerdao (DAI), Paxos Standart Token (PAX) ve TrueUsd (TUSD)

Binance analiz Bitcoin Borsası Binance analiz bölümünü yayına aldı

Yayınladıkları basın duyurusu ile bu gelişmeyi müşterilerine açıklayan borsanın her bir stabil coinin kendine has özellikleri olduğunu belirtti. Stabil kripto paraların piyasanın dinginleşmesine katkı sağlayacağı belirtiliyor. Son derece yüksek seviyede volatil olmakla eleştirilen kripto para piyasalarında stabil kripto paraların kullanımının artması bu soruna olumlu katkı yapabilir.

koinmedya_brave

Tayvan merkezli firmadan yapılan açıklamaya göre bu 4 stabil coin para yatırma, çekme ve alım satım işlemlerinde kullanılabilecek.

Swift Ripple Söylentilerini Reddetti

RippleNet yoluna emin adımlarla devam ediyor. Özellikle son 2 ay içerisinde belli başlı bir çok finansal kurumun RippleNet ağına dahil olduğunu gördük. RippleNet o kadar büyük bir momentum yakaladı ki artık insanlar en büyük rakibi olan Swift’le bile entegregasyona gideceğini konuşur oldu.

Binance analiz Bitcoin Borsası Binance analiz bölümünü yayına aldı

Ripple-Swift Söylentisi için Tıklayın

Lakin bu söylenti bizzat Swift tarafından resmen yalanlandı. Söylentiler esasen Swift’in sistemlerinde gerçekleştirmeyi planladığı güncelleme üzerinden çıktı. Bu güncellemenin RippleNet uyumlaştırması için yapıldığı söylenmişti. Swift güncellemeyi global ödeme sisteminde gerçekleştirilecek bir eklenti olarak tanımladı. Geçtiğimiz bahar aylarında belirlenen güncelleme tarihi ise 18 Kasım.

 

Ripple Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

Etiketler: