1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin boğa sezonundayız ve 2-3 yıl sürecek

Bitcoin boğa sezonundayız ve 2-3 yıl sürecek

Bitcoin boğa sezonundayız ve 2-3 yıl sürecek
0

Bitcoin boğa sezonundayız ve bu her geçen gün daha belirgin hale geliyor. Kısa bir süre 8,000 $ seviyesinde oyalandıktan sonra Bitcoin tekrardan yükselişe geçti ve 9,000$ sınırına ulaştı. Kripto uzmanları 10,000$ bandını da geçmesini bekliyorlar.


Pompliano: Bitcoin boğa sezonundayız

Morgan Creek Digital CEO’su Anthony Pompliano, CNBC’ye verdiği bir röportajda, ne Bitcoin, ne de Dolar’ın herhangi bir değişkene bağlı olmadığını ifade etti.

Diğer taraftan tüm öz sermayelerin ve diğer varlıkların fiyat belirleyicileri kazanç, faiz oranları, GDP gibi faktörlere bağımlı olduklarını da sözlerine ekledi.

ilgili:Antony Pompliano: Bitcoin piyasası 5 trilyon dolara ulaşabilir

koinmedya_brave

Bazıları Amerikan Dolarının ABD Hükümetine ve röportajın yapıldığı yayın organında da belirtildiği gibi ekonomik ve askeri güçlere bağlı olduğuna inanıyor.

Bahsi geçen röportaj boyunca, Pompliano yatırımcılara BTC’ye oynamalarını ve ‘Bitcoin, korelasyonu olmayan bir asimetrik getiri varlığı’ olması gerçeği nedeniyle portfölyelerinde tutmalarını tavsiye etti.

https://twitter.com/mrjasonchoi/status/1132247273427963904

Bitcoin boğa sezonundayız ve boğalar tekrar pazarda aktif durumdalar. Pompliano ayrıca BTC borsalarının şimdiden tüm zamanların en yüksek hacmini görmeye başladığını da ifade etti.

Online dergi, hem perakende yatırımcıların hem de Fidelity gibi finansal yatırımcıların kripto pazarını tekrar takip ettiğini belirtti.

Bunun da ötesinde diğer unsurlar da BTC fiyatının yükselmesini tetikleyecek şekilde ayarlanmış durumda. IRS, düzenlemenin yolunda olduğunu ve ABD-Çin ticaret savaşının da Bitcoin’in değerini çok daha yükseğe çıkarmaya yardımcı olduğunu söyledi.

Ayı pazarında dibe vurduk, ve şimdi bu boğa piyasasına girdik. 2-3 yıl sürecek boğa sezonuna girersek bu beni hiç şaşırtmayacak” diyerek Pompliano sözlerini sonlandırdı.

kaynak