BTC : 62615 ₺ ETH : 1563 ₺ XRP : 1.217 ₺ LTC : 284.3 ₺ USDT : 6.884 ₺ XLM : 0.4605 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Bitcoin 30.000 dolara çıkmadan önce “inanılmaz sinir bozucu” olacak

Bitcoin 30.000 dolara çıkmadan önce “inanılmaz sinir bozucu” olacak

Bitcoin 30.000 dolara çıkmadan önce “inanılmaz sinir bozucu” olacak
0
huobi_koinmedya

Bitcoin 30.000 dolara yeni bir ralli başlatmadan önce “inanılmaz sinir bozucu” fiyat hareketleri sergileyecek. Önde gelen bir analist BTC ile ilgili 12 aylık güncel tahminini paylaştı. Peki, bu tahmine göre Bitcoin kaç dolara kadar düşecek ve 30k ne zaman görülecek?


Bitcoin 30.000 dolara çıkacak

Önde gelen bir kripto analisti, Bitcoin’in yeniden geri çekilerek bir süre daha konsolide olmasını bekliyor. Ancak bundan sonra yeni bir ralli gelecek.

Filbfilb ismi ile bilinen analist, TradingView’de 7,300 takipçisi ile Bitcoin (BTC) fiyat tahminini paylaştı. Ona göre lider kripto para kısa vadede yeniden 8,500 doların altına inecek.

Filbfilb, Bitcoin’in mevcut durumu ile ilgili şu değerlendirmeyi yapıyor: “Hafta içinde ayılar sıkı çalıştı ve hafta sonunda da farklı bir hareket kaydedilmemesini garanti altına aldı. Öyle görünüyor ki mevcut BTC momentumu şimdilik 9,500 dolar seviyesini kıramayacak.”

koinmedya_brave

İlgili – Bitcoin yükselişe devam edemiyor – Analistler ayılar konusunda endişeli

9,500 dolar seviyesi hakkında da konuşan analist, “Pozisyon açısından 9,500 dolar seviyesi short bölgesi olarak görülebilir. Bu eski destek seviyesi şimdi direnç olarak görev yapıyor. Bu direnç kırılabilir ancak aşırı zor görünüyor.” diye görüşlerini bildirdi.

12 aylık güncellenmiş BTC fiyat tahmini

Filbfilb ismi ile bilinen analist ayrıca CME boşluğu konusuna da dikkat çekiyor: “Beniim tahmin ettiğim geri çekilme görülebilir. Ben 8,000 dolar seviyesinin ortasına kadar düşüş bekliyorum. O zaman CME boşluğu da dolar (bu da inanılmaz sinir bozucu bir durum ki ben bunun olmasını bekliyorum.”

Bitcoin 30.000 dolara yeni bir ralli başlatmadan önce "inanılmaz sinir bozucu" fiyat hareketleri sergileyecek. Önde gelen bir analist BTC ile ilgili 12 aylık güncel tahmini paylaştı.

koinmedya_brave

Bu Filbfilb’in tahminlerindeki kötü haber. Bir de iyi haber diyebileceğimiz bir ralli tahmini de var. Analist, Bitcoin’in uzun vadeli bir trend başlatmasını ve bunun da fiyatı 30,000 doların üzerine taşımasını bekliyor. Peki, bu ne zaman olur? Analiste göre 30,000 doların üzerine tırmanış gelecek sene Haziran gibi yaşanabilir.

İlgili – ICE CEO’su: Bitcoin’in dijital altın olması için daha çok yol alması gerekiyor

Filbfilb’in yukarıdaki güncellenmiş 12 aylık Bitcoin BTC tahmini grafiği de bu yükselişin nasıl olacağını ve yeni zirvenin ne zaman yaşanacağını gösteriyor.

Kaynak