BTC : 82539 ₺ ETH : 2946 ₺ XRP : 1.9 ₺ LTC : 369.2 ₺ USDT : 7.575 ₺ XLM : 0.6069 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Analistten Bitcoin 10 yıl sonraki fiyatı hakkında şok iddia

Analistten Bitcoin 10 yıl sonraki fiyatı hakkında şok iddia

Analistten Bitcoin 10 yıl sonraki fiyatı hakkında şok iddia
0

Analistten Bitcoin 10 yıl sonraki fiyatı hakkında şok iddia. Araştırma şirketi Crypto Research, önümüzdeki 10 yıl için Bitcoin tahmin raporunu yayımladı!


Crypto Research’ın Bitcoin 10 yıl sonraki fiyat tahmini dudak uçuklatıyor

 

Kripto para sektörünün kült raporlarından olan Crypto Research Report’un haziran sürümü yayımlandı. Raporda Bitcoin ve altcoinler için dudak uçuklatan fiyat tahminleri yer aldı.

Pek çok uzmanın bir araya gelerek oluşturduğu 61 sayfalık raporda, Bitcoin’in 2030 yılına kadar 397.000 dolarlık fiyata ulaşacağı ileri sürülüyor. Benzer şekilde Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ve Stellar gibi altcoinlerin de 2025 yılına kadar yeni ATH’lere ulaşacaklarına dikkat çekiliyor. Yapılan tahminler Bitcoin adaptasyonu ile ilişkilendiriliyor.

koinmedya_brave

İlgili haber: Güncel Bitcoin (BTC) Teknik Analizi: BTC dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Bitcoin kitlesel kabulün henüz çok başında!

Araştırmacılar raporda, on yıl gibi kısa bir süre önce başlatılan Bitcoin programının hala benimsenmenin çok erken aşamaların olduğuna inandıklarını söylüyor:

”Bitcoin’in hala benimsenme eğrisinin oldukça başında olduğuna inanıyoruz. 2019 sonunda Bitcoin henüz 7.200 dolarda iken, BTC pazarının, 212 trilyon dolarlık toplam adreslenebilir pazarda ki oranı %0,44’den daha azdı. Bu penetrasyonun %10’lara çıkması halinde Bitcoin fiyatı yaklaşık olarak 400.000 dolarları görecektir.”

bitcoin 10 yıl sonra

Crypto Research’ın raporunda doğruluk payı var ise, bu, Bitcoin’in önümüzdeki 10 yıl içinde mevcut fiyatından %4000 daha değerli bir hale geleceği anlamına gelmektedir. Üstteki tabloya bakarak raporda yayımlanan diğer altcoinlerin yıllara göre fiyat tahminlerini de inceleyebilirsiniz.

Diğer Bitcoin tahminleri

Önümüzdeki süreçte Bitcoin fiyatının nereye kadar yükselebileceği ile alakalı pek çok tahmin yapılmıştır. Tahminlerin çoğu yükseliş öngörse de pek azı fiyat olarak birbirini tutmaktadır.

Örneğin, kripto para borsası Kraken ve Economist, Bitcoin’in 2022 yılına kadar 1,91 milyon dolar gibi pekte inandırıcı olmayan bir fiyata çıkacağını iddia ederken, ICO yatırım ve danışma firması Satis Group, BTC’nin 2023’e kadar 96.000 dolar olacağını ileri sürmektedir.

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

KAYNAK

Etiketler: