BTC : 19.34 ₺ ETH : 80513 ₺ XRP : 63 ₺ LTC : 0.00632 ₺ USDT : 44.1 ₺ XLM : 520.3 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bir Sonraki Bitcoin Rallisinde Kripto Market Hacmi 10x Bekleniyor: Pantera Capital

Bir Sonraki Bitcoin Rallisinde Kripto Market Hacmi 10x Bekleniyor: Pantera Capital

Bir Sonraki Bitcoin Rallisinde Kripto Market Hacmi 10x Bekleniyor: Pantera Capital
0

Yüzünüzde bir tebessüme, kalbinizde ise heyecana neden olacak bir Bitcoin yorumu ile başlayalım güne. Bir sonraki Bitcoin rallisinde kripto market hacmi 10x bekleniyor. Yorum elbette yazara ait değil Pantera Capitale ait.


Bir Sonraki Bitcoin Rallisinde Kripto Market Hacmi 10x Bekleniyor

 

Pantera Capital, kripto para piyasalarında en iyi bilinen yatırım şirketlerinden biri olarak biliniyor. Pantera Capital’den Joey Krug
bir sonraki Bitcoin rallisinde kripto para market hacminin 10x  (%1000) göreceğini açıkladı ve açıklama bütün kripto medyasında çarşaf çarşaf yer buldu.
Krug, Bloomberg‘e verdiği röportajda, bir sonraki Bitcoin rallisinde, kripto market hacminin 2 trilyon doları aşabileceğini tahmin ediyor.

“Bir önceki boğa koşusuna bakarsanız, genel olarak kripto piyasasının şu ankinden 10 kat fazla olabileceğini düşünüyorum.” dedi.

Kripto pazarına Fidelity Investments ve Intercontinental Exchange (ICE) gibi, büyük finansal sektör oyuncularının, kripto piyasasına girmeye başladıkları haberi, spekülatif yatırımlarda artışa yol açacağını belirtiyor Krug. Bu şirketler Bitcoin boğa koşusunu katalizör görevi üstlenecekler.
Krug, bunun gerçekleşmesi için kripto para birimlerinin daha fazla borsada ticarete açılması ve ölçeklenme sorununu çözmesi gerektiğine inanıyor.

koinmedya_brave

Krug yaptığa açıklamada;

“İnternet bu konudaki en iyi örnek  ”Sadece bir uygulama ile  bazı kullanıcılar edinebilirsiniz ve sonra da ölçeklenebilirlik problemlerini çözmeniz gerekir.’ Ama bu uygulamaları çeşitlendirip tüm pazarlarda bulunamıyorsanız istenilen ölçeklenme olmaz, dolaysıyla piyasa yapıcınız da olmaz ve bunu gerçekleşmezse likidite olmaz”

Son dönemde Bitcoin cephesinde göze çarpan iki yenilik var. Lightning network (yıldırım ağı) ve Likit ağ. Lightning network şu an Beta (LN) aşamasında. Bu ağın temel görevi ağın yerleşik komut dosya dilini kullanarak  fonları LN ödeme kanalına taşımasıdır. Bu işlemler için madencilik doğrulaması gerekmiyor. Bu nedenle neredeyse ”0” işlem maliyetiyle anında sonuç alırsınız.

Likit Ağ ise Blockstream tarafından geliştirildi. Kripto para borsaları ile finansal kurumları hedefliyor. Çünkü Bitcoin’in en özel müşterileri onlar.

Her iki teknolojide tam olarak hazır değil. Krug, önümüzdeki bir kaç yıl içinde kripto paraların Visa/Mastercard ölçeğine ulaşmasını bekliyor. Ancak yatırımcıların çoğu yaşanan ayı piyasasından bunalmış durumda, o kadar bekleme şansı olmayacak bir çok yatırımcı var. Krug’a göre Bitcoin dibi gördü sadece bir katalizörün harekete geçmesinin yeterli olacağına inanıyor

 

Etiketler: