BTC : 64188 ₺ ETH : 1498 ₺ XRP : 1.347 ₺ LTC : 303.2 ₺ USDT : 6.826 ₺ XLM : 0.461 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Bir kripto cüzdanı dünyanın en hızlı Bitcoin gönderimini sağladığını iddia ediyor

Bir kripto cüzdanı dünyanın en hızlı Bitcoin gönderimini sağladığını iddia ediyor

Bir kripto cüzdanı dünyanın en hızlı Bitcoin gönderimini sağladığını iddia ediyor
0
huobi_koinmedya

Dünyanın en hızlı bitcoin gönderimini sağlamak için kripto cüzdanına yeni özellikler ekleyen şirket, kullanıcılarına başka ne tür yenilikler sunuyor? Devamı makelemizde…


Dünyanın en hızlı bitcoin gönderimini sağlamak nasıl mümkün?

Bir kripto şirketi, dünyadaki en hızlı Bitcoin transferini gerçekleştirdiğini iddia ediyor. Şirket, kripto cüzdanına yeni özellik eklendikten sonra bu açıklamayı yaptı. SovereignWallet, platformun müşteri kaynaklarını güvence altına almak için bankacılık özellikleri sunduğunu ve aynı zamanda işlemlerin tamamlanmasının bir mesaj göndermek kadar kolay ve hızlı olduğunu garanti ettiklerini söylüyor.
Şu an itibariyle, Ethereum, ERC20 tokenleri ve kuruluşun kendi yardımcı tokeni – MUI’yi kullanan insanlar, cep telefonları kullanarak kendi seçtikleri profil ile arkadaşlarına kripto gönderebilecekleri bir sistemden yararlanıyorlar. Bir değişim yapıldığında bildirimler gönderiliyor. Ürüne eklenen yeni özellikler, Bitcoin kullanıcıları için de benzer avantajlardan yararlanarak kısa süre içerisinde kripto para gönderip alabilecekleri bir yaklaşım sağlıyor.

Şirket CEO’sunun da belirtiği gibi, gönderici ile yararlanıcı arasında kurulan şifreli yolun sonlandırılması sayesinde SovereignWallet müşterileri ile Bitcoin arasındaki işlemler 15-20 saniye içerinde onaylanıyor. Bununla birlikte, şirket CEO’su ürünlerinin yüksek ihtimalle, Bitcoin adresine gerek olmadan işlemlerin gerçekleşebileceği piyasadaki ulaşılabilir ilk kripto cüzdanlardan biri olacaklarını ifade ediyor.

Dünyanın en hızlı bitcoin gönderimini sağlayan şirketin hedef kitlesi kim?

SovereignWallet akıllı telefon destekli olması sayesinde ödeme gönderirken ortaya çıkan yüksek masraflardan kaçınma imkanı sağlayarak banka hesabı olamayan kitleye de ulaşmayı amaçlıyor. Genişletilmiş Bitcoin kripto cüzdanı, hem yavaş işlem hızı sorununa çözüm sağlayacak hem de müşterilerine daha fazla alternatif sunacak şekilde tasarlandı.

Sohbet özelliği de var

Ürün, platformdaki diğer kullanıcıların uçtan uca ve grup veya topluluk halinde yaptıkları tartışmalardan faydalanmalarını sağlamak için güvenli bir sohbet özelliği ile birlikte geliyor. Ayrıca SovereignWallet çoklu bir dil seçeneği özelliğine sahip. Şirket işlemleri basit ve kitlelere ulaşabilen özellikte yapmak için güvenlik ve emniyete özel önem verdiklerini ifade ediyor.

koinmedya_brave

Peki ya güvenlik

SovereignWallet ayrıca kişisel anahtarı kurtarabilecek bir sitem ve gönderilen mesajları geri çekebilme kapasitesi sunuyor. Ürün ID temelli kullanıcı kimlik doğrulama özelliğine sahip. SovereignWallet uygulamalarının, milyonlarca kişiye ulaşabilecek blok zinciri tabanlı bir ekosistem sunmanın ilk basamağı olduğunu söylüyor.
Şirket, herkesin istikrarlı bir para birimi olarak sabitlenebilecek kendi toplumu için para birimi oluşturma gibi daha geniş bir vizyon taşıyor.

Kaynak

Etiketler: