BTC : 84275 ₺ ETH : 2805 ₺ XRP : 2.085 ₺ LTC : 400.6 ₺ USDT : 7.345 ₺ XLM : 0.7457 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. BinanceUS listelenme haberi sonrası VeChain VET yükselişe geçti

BinanceUS listelenme haberi sonrası VeChain VET yükselişe geçti

BinanceUS listelenme haberi sonrası VeChain VET yükselişe geçti
0
huobi_koinmedya

CoinMarketCap’te 31’inci sıradan listelenen VeChain VET son zamanlardaki ivmesini BinanceUS haberi ile taçlandırdı. VeChain, BinanceUS listelerinde yarından itibaren yer bulacak.


BinanceUS, VeChain VET yatırımcılarına müjdeyi verdi

BinanceUS ve Coinbase’da listelenmek kripto paralar için prestij meselesi. Bu borsalarda listelenen kripto paralar, yatırımcılar üzerinde ABD merkezli regülasyonları yerine getirmiş algısı oluşturuyor. Ayrıca bu kripto paralar, önemli bir pazar olan ABD piyasalarından talep görüyor. Başta vergilendirme olmak üzere herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için ABD’li yatırımcılar, ABD piyasalarında işlem gören borsalardan kripto para almak istiyor. Artık VeChain (VET) kripto parası da ABD merkezli BinanceUS listelerinde yer alacak.

Geçtiğimiz Ağustos ayında Tron’un CEO’su, ABD pazarının kripto para piyasaları için önemini bildiğinden Tron için ilk önceliklerinin BinanceUS ve Coinbase’de listelenmek olduğunu duyurmuştu.

Lütfen Bkz: Tron’un Coinbase ve Binance US’da listelenmesi ilk önceliğimiz: Justin Sun

koinmedya_brave

Kripto para piyasalarına yönelik talebin yaklaşık yüzde 30’unun ABD kaynaklı olduğu iddia ediliyor. BinanceUS, VeChain (VET) kripto parasını 7 Kasım itibari (Türkiye saati ile 8 Kasım, sabah 05:00) listeleyecek. Bu gelişme öncesinde VET fiyatları artışa geçti.

Aşağıdaki grafikte VET fiyatlarında Eylül ayı sonrası fiyat değişimini görüyoruz. 23 Ekim tarihinde VET 0,0029 dolar bandında işlem görüyordu ve yazının kaleme alındığı saatte 0,0051 dolardan işlem görüyor. VeChain yaklaşık 2 hafta süreç içerisinde yüzde 80’den fazla değer kazandı.

BinanceUS VeChain BinanceUS listelenme haberi sonrası VeChain VET yükselişe geçti

Aşağıdaki grafikte VeChain (VET) 2019 performansına kuş bakışı bakıyoruz. VET, 2019’un başından Ekim ayına kadar ters bir U eğrisi formu çiziyor. Sapan değerler ihmal edildiğinde VET, 28 Haziran tarihinde 1 cent seviyesine çıkarak 2019’un rekorunu kırdı. 23 Ekim tarihinde ise 0,3 cent seviyelerine gerileyerek 2019’un minimum değerini gördü. VET fiyatları 0,3 cent ile dibi gördükten sonra tekrardan yükselişe geçmişe benziyor. VET, CoinMerketCap sıralamasında 31’inci sıradan listeleniyor.

koinmedya_brave

BinanceUS VeChain BinanceUS listelenme haberi sonrası VeChain VET yükselişe geçti

Lütfen Bkz: Tron’dan sonra VeChain’de geri alım yapacak

Kaynak