BTC : 63600 ₺ ETH : 1650 ₺ XRP : 1.371 ₺ LTC : 300.2 ₺ USDT : 6.906 ₺ XLM : 0.6189 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinAltcoin Haberleri
  3. Zhao yine şaşırttı! Binance’tan kredi kartıyla XRP tokeni alma fırsatı

Zhao yine şaşırttı! Binance’tan kredi kartıyla XRP tokeni alma fırsatı

Zhao yine şaşırttı! Binance’tan kredi kartıyla XRP tokeni alma fırsatı
0
huobi_koinmedya

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), kullanıcıların bir kez daha dikkatini çekti ve Binance’tan kredi kartıyla XRP  satın alınmasına olanak sağladı.

Binance’tan kredi kartıyla XRP fırsatı

Binance, 31 Ocak 2019’da kredi kartıyla kripto para satın alma özelliğini eklemişti. Ancak özellik Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH] ve Litecoin [LTC] kripto paralarıyla sınırlı kaldı. Bununla birlikte, Binance’daki XRP kullanıcı topluluğu CZ’dan, yeni çıkarılan özelliğe XRP’yi de dahil etmesini istedi.

CZ, bu özelliği Binance’a ekledi; kullanıcılar artık  kredi kartları ile XRP satın alabilirler. Uzun zamandır beklenen bu özellik, Binance’ın “Simplex” adlı bir ödeme işleme şirketi ile ortaklığının bir sonucu gerçekleşti.

koinmedya_brave

İlgili: Binance işbirliği Ripple fiyatlarını uçurması bekleniyor

Bu özellik sayesinde, kullanıcılar farklı bir borsadan kripto para satın alıp ardından gerekli borsaya transfer etmek zorunda kalmadan doğrudan kripto para satın alabilirler.

Bir Twitter kullanıcısı, @XRPcryptonation tweetledi:

“Bir arkadaşım dün gece bir kredi kartıyla Binance’ten xrp almaya çalıştı ve henüz müsait değildi. Bu sabah kontrol ettim ve şimdi aktif. XRP’yi banka veya kredi kartınızla satın alabilirsiniz. 1 dolara  3 tane. #xrparmy #xrpcommmunity ”

CZ bir yorum ile bu tweet’i retweet yaptı:

koinmedya_brave

“Kredi kartı kullanarak XRP satın alma özelliği şimdi çalışıyor. Yavaş yavaş ama emin bir şekilde.”

CZ’nin, Binance borsasına yeni özellikler eklenmesine ilişkin isteklerini yerine getirerek kullanıcılarını şaşırtması ilk değil.

İlgili: En son Bitcoin, Ripple ve Binance haberleri

CZ kullanıcılara “ne dilediğine dikkat et [gerçek olabilir]” diyerek cevap verdi. XRP topluluğuna bir Noel hediyesi olarak Binance’a bir teklif çifti eklendi.

Öte yandan, @projectsunltd adlı kullanıcının özellik için verdiği cevap oldukça anlamlıydı:

“Üzgünüm Binance, genellikle senin borsanı tavsiye ederim. Doğrudan alımlarınızı kredi kartı ile tavsiye edemiyorum. Ücret çok fazla. Bu özellik ile 4000 dolarlık BTC satın alınsa 140 dolar işlem ücreti verirsin!  Ancak @UpholdInc diğer şekilde, aynı BTC’yi aynı piyasa oranı ile 42 $ işlem ücreti vererek alırsın. ”

İlgili: Bitcoin işlem ücretleri tüm zamanların en düşüğünde, BTC fiyatına etkisi ne olur?

Kaynak

 

Total
0