BTC : 82582 ₺ ETH : 2932 ₺ XRP : 1.909 ₺ LTC : 369 ₺ USDT : 7.564 ₺ XLM : 0.6047 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance’in yeni IEO coini: TROY

Binance’in yeni IEO coini: TROY

Binance’in yeni IEO coini: TROY
0

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance’ın yeni IEO coini TROY Launchpad platformu üzerinden satışa sunulacak.


Binance’ın yeni IEO coini sahnede!

Pazartesi günü yapılan duyuruya göre Troy, Binance’ın kripto token Launchpad üzerinden satışını gerçekleştireceği 9. IEC projesi olacak. BNB bakiye kayıtlarının alınmasına 3 Kasım itibari ile başlandığı belirtilen Troy tokeninin satışı 3 Aralık tarihinde sonlandırılacak.

30 gün boyunca hesabında en az 50 BNB tokeni bulunduranlar 4 Aralıkta sonucu açıklanacak olan çekilişe katılmaya hak kazanacaklar. Çekilişten herhangi bir ödül kazanamayan kişiler için ise 150 bin dolar değerinde 30 milyon Troy’luk ödül havuzu oluşturulacak. En az bir bileti olan kişilere bu havuzdan airdroplar dağıtılacak.

koinmedya_brave

Binance, TROY ile büyük gelir elde edecek

Binance’in yeni IEO coini Troy’un Launchpad platformu üzerinden yapılacak olan satışından büyük bir gelir elde edilmesi planlanıyor. Toplamda 800 milyon Troy tokeni satacak olan Binance, bu satıştan 4 milyon dolar gelir elde edecek.  (5 Büyük Borsanın IEO Sonuçları Açıklandı)

Bu rakam, toplam token arzının yüzde 8’ine denk geliyor. Troy daha önce Ağustos ayında gerçekleştirilen özel satışta toplam token arzının yüzde 12’sine denk gelen 8.4 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti.

Binance, Troy projesi ile kurumsal müşterilere ve profesyonel yatırımcılara yepyeni kripto aracılık hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Bu hizmetler arasında spot ve marj ticareti işlemleri, kripto türevleri, koruma, borç vermeyi ve staking işlemleri var. Üstelik bütün bu hizmetlerden tek hesaba sahip olarak yararlanabilirsiniz.

Troy coinine sahip olan yatırımcılar, Launchpad platformunun her türlü ticari özelliklerinden yararlanabilecekler. Bununla birlikte müşteriler, tokenlerini Stake yaparak da küresel broker ağları ile olan iletişimini de devam ettirebilecekler. (Yeni trend IEO’ların görünmeyen yüzü)

Kaynak