BTC : 64697 ₺ ETH : 1688 ₺ XRP : 1.37 ₺ LTC : 308.7 ₺ USDT : 6.857 ₺ XLM : 0.5385 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance ve Justin Sun arasına kara kedi girdi

Binance ve Justin Sun arasına kara kedi girdi

Binance ve Justin Sun arasına kara kedi girdi
0
huobi_koinmedya

Binance ve Justin Sun arasına kara kedi mi girdi? Bu sorunun cevabına gelin hep birlikte bir bakalım.  “Steeling is Bad”, bir kimsenin STEEM tokenlarına  ağ yükseltmesi yoluyla el konan Justin Sun’a bıraktığı not.


Görünüşe göre, Tron’un STEEM’i yakın zamanda satın almasına karşı çıkan kullanıcılar, blockchain için ‘doğrudan bir tehdit’ olarak kabul edildi.

Hard fork lie 0.23 ağ yükseltmesi, 65 kullanıcının yaklaşık 23.6 milyon STEEM tokenına el koydu. Yükseltmeden önce, kullanıcı yukarıdaki mesajı Justin Sun’a doğrudan Bittrex kripto para adresine aktararak tokenları kaydetmeye çalıştı. Bununla birlikte, Bittrex yükseltme derecelendirme planlarını düzenledi ve bu tokenlarıele geçirdi.

Binance ve Justin Sun: Binance diğer kullanıcılara boyun eğiyor

Daha önce Binance, “tamamen diğer insanların varlıklarını sıfırlamaya karşı” olduğu için güncellemeye karşı oy vermişti. Ancak, Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu sabah tweet atarak şu ifadelere yer veriyor:

koinmedya_brave

STEEM fonları olan masum kullanıcılar açısından zor bir durum. Bu yüzden aslında yükseltmeyi desteklemeliyiz. Ancak STEEM çiftlerini zamanla azaltacağız. Topluluk bunun önemli olduğunu düşünüyorsa büyük olasılıkla bir fork dsteklenecektir.

İlgili yazı için bakınız: Bittrex borsası STEEM coin hırsızlığı ile çalkalanıyor

Borsa forktan sonra iki zincirin varlığı nedeniyle, kullanıcıların para yatırma ve çekme işlemleri o zamandan beri askıya alındı. Bu nedenle, standartlara uymak için, azaltılmış STEEM tokenları ile yeni blok zincirini kabul edecek.

Hive ve Steem karşı karşıya

STEEM’in toplam piyasa değeri şu anda 78.4 milyon dolar civarında. Arzdaki düşüş açıklandıktan sonra kripto para biriminin fiyatı % 100’ün üzerinde arttı.

koinmedya_brave

İlk devralma duyurusunun ardından, birçok kullanıcı Sun’ın devralınmasını protesto etmek için yeni bir blok zincir olan Hive’a geçti.Sun ve STEEM’deki üst tanıklar, tokenlarını ele geçirerek savaştılar ve bu kullanıcıları ağdan engellediler.

Binance, platformundan STEEM’i yayınlamaya yönelik ilk adımları başlattığından, Hive veya Steem’in gerçek benimseme durumu sonunda ağın kaderini belirleyecektir. Tüm olasılıklarda, Tron ve Justin Sun’ın pazarlama çabalarıyla, Hive gelecekte iki zincirin daha aşağısında kalan taraf olabilir.

Kaynak