BTC : 83292 ₺ ETH : 2928 ₺ XRP : 1.921 ₺ LTC : 370.4 ₺ USDT : 7.585 ₺ XLM : 0.605 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Binance Tezos XTZ’yi 3 parite ile listeleme kararı aldı

Binance Tezos XTZ’yi 3 parite ile listeleme kararı aldı

Binance Tezos XTZ’yi 3 parite ile listeleme kararı aldı
0

Binance Tezos XTZ’yi 3 parite ile listeleme kararı aldı. Uzun süredir fısıltı gazetesinde dolaşan Binance’nin XTZ’yi listeleyeceği yönündeki haber sonunda gerçek oldu. Tezos Binance’deki yerini aldı.


Binance Tezos XTZ’yi 3 paritede listeleyecek

 

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance, 574 olan parite sayısını 577’ye çıkartma kararı aldı. Binance Support tarafından birkaç saat önce yayımlanan bilgiye göre Tezos ticareti üç parite şeklinde kullanıcıların hizmetine sunulacak. Pariteler XTZ/BNB, XTZ/BTC ve XTZ/USDT şeklinde olacak. Listelenme yarın saat 11’de gerçekleştirilecek.

İlgili haber: Digibyte ile Binance kavgasında kim haklı?

koinmedya_brave

binance tezos

İlgili haber: Binance OTC işlemlerine ne zaman başlayacak?

Binance:

”Binance takipçilerine duyuru:

Binance Tezos’u listeleyecek. Ticaret XTZ/BNB, XTZ/BTC ve XTZ/USDT pariteleri arası olacak ve 2019/09/24 11:00 (UTC) tarihinde başlayacak. Kullanıcılar şimdiden Tezos ticareti için hazırlık yapabilir ve XTZ’lerini Binance’de depolayabilir.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Binance ekibi.”

Binance Support’dan bu haber yayımlanır yayımlanmaz, XTZ/USD paritesinde gözle görülür bir yükseliş meydana geldi ve Tezos şimdiden %5 oranında değer kazandı.

binance tezos

Son zamanlarda ki yüksek volatilite oranlarıyla günlük kripto para ticareti yapanların büyük ilgisini çeken Tezos, Binance’de listelenme haberi sonrası kripto para camiasında adeta gündem olmuş durumda. Bu sebeple günün ilerleyen saatlerinde XTZ’de daha yüksek kazanımlar görebiliriz.

Kısaca XTZ nedir?

Tezos (XTZ) nedir? sorusunun belki de en basit cevabı: Program geliştiriciler tarafından en baştan inşa edilen eşsiz bir blokchain olmakla beraber mevcut bir projenin üstüne ekstra bir katman ekleyerek oluşturulan başka bir blokchain mantığına dayanmıyor olmasıdır. Kurucuları Arthur ve Kathleen Breitman‘dır.

Tezos hakkında daha detaylı bilgi için ilgili haberimize tıklayınız.

İlgili haber: Tezos (XTZ) nedir? Tezos (TXS) Hakkında Kapsamlı Bir İnceleme!

En güncel haberler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın, çünkü para çok şey ancak sağlık her şeydir.

Etiketler: