BTC : 62934 ₺ ETH : 1609 ₺ XRP : 1.329 ₺ LTC : 288.9 ₺ USDT : 6.886 ₺ XLM : 0.665 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance kaldıraçlı işlemleri test etmeye başladı

Binance kaldıraçlı işlemleri test etmeye başladı

Binance kaldıraçlı işlemleri test etmeye başladı
0
huobi_koinmedya

Binance kaldıraçlı işlemleri test etmeye başlıyor. Binance borsasından yapılan duyuruya göre, eğer elinizde BNB tokeniniz varsa test aşamasına katılabilir ve kaldıraçlı işlemleri bizzat kendiniz test edebilirsiniz.


Binance kaldıraçlı işlemleri test aşamasına geçti

Binance borsasından yapılan son duyuruya göre, tam 1,000 kullanıcıya deneyimlerini görmek adına marj işlemlerini test imkanı tanınacak. Portföyünde BNB tokeni tutan herkes bu aşmaya katılabilir ve deneyimlerini bizzat geri dönüş yaparak platformun daha da gelişmesi için katkıda bulunabilir.

bkz:Bitcoin 8800 dolara çıktı! BitMEX’de 130 milyon dolarlık short emir buharlaştı

koinmedya_brave

Binance borsasının kaldıraçlı işlemler testinin son aşamasına katılmak isteyen kulanıcılar, Binance resmi hesabından atılan alttaki formu doldurabilir. Anket kısmı son derece kısa, işte sorular:

  1. BNB tokeni tutuyor musunuz?
  2. Kaldıraçlı işlemler ile ilgili deneyimlerinizi bize bildirir misiniz?

Göründüğü kadarıyla Binance borsası testlerin nihai aşamasına geçip platformu bir an önce kaldıraçlı işlemeler için hazırlamak istiyor. Şu ana kadar kaldıraçlı işlemler konusunda BitMEX borsası tartışmasız sektörde lider borsaydı. Binance borsasının devreye girmesiyle kaldıraçlı işlemler borsalarında sıralama değişebilir.

bkz: Kaldıraçlı kripto borsasında tüm birikimini kaybeden yatırımcıya kulak verin

koinmedya_brave

Ancak bir konunun altını çizmekte yarar var: Kaldıraçlı işlemler son derece risklidir. Kazanmaktan çok kaybetmek kolaydır. Kumarhanedeki masanın sürekli kazanması gibi kaldıraçlı işlemlerde de sürekli borsa kazanır. KoinMedya olarak takipçilerimizi şimdiden uyarıyoruz.

bkz: Kaldıraçlı işlem borsacılığına Coinbase de mi katılıyor?

kaynak