BTC : 63044 ₺ ETH : 1610 ₺ XRP : 1.327 ₺ LTC : 290.3 ₺ USDT : 6.883 ₺ XLM : 0.6548 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance kaldıraçlı işlemler seçenekleri arasına BNB/ETH’yi de ekledi

Binance kaldıraçlı işlemler seçenekleri arasına BNB/ETH’yi de ekledi

Binance kaldıraçlı işlemler seçenekleri arasına BNB/ETH’yi de ekledi
0
huobi_koinmedya

Binance kaldıraçlı işlemler seçenekleri arasına Binance Coin (BNB) – Ethereum (ETH) paritesini de ekledi.


Binance kaldıraçlı işlemler seçenekleri artıyor

Ethereum (ETH), kripto piyasasında değerine göre en büyük ikinci kripto para. ETH fiyatı şu an 186 dolardan işlem görürken, önümüzdeki günler için 170 dolar destek/direnç bölgesini hedef alıyor olabilir. Son 48 saatteki Ethereum fiyat artışı ise platformdaki DeFi ürünlerine olan ilginin artması ve ETH paritelerin kaldıraçlı işlemleri ile ilgili gelişmelerden kaynaklanıyor. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance de kaldıraçlı işlemler paritelerine bu sefer Binance Coin (BNB) Ethereum ikilisini ekledi.

Binance, BNB/ETH paritesinin kaldıraçlı işlemlere (margin trading) eklenmesini bugün (7 Kasım) duyurdu. Binance’nin hızla büyüyen kaldıraçlı işlemler platformu geçtiğimiz Temmuz ayında başlamıştı. Şirketin resmi duyurusunda şöyle deniliyor: “Binance Kaldıraçlı İşlemler (Margin Trading) platformu, işlem pariteleri listesine BNB/ETH’yi ekledi.”

İlgili – Binance, Ukrayna ve Kazakistan para birimlerini eklemeye hazırlanıyor

koinmedya_brave

Bu arada Binance en son 31 Ekim’de QTUM’u kaldıraçlı işlemlere eklediğini duyurmuştu. Kullanıcılar varlık ödünç alabilecek ve 125x’e kadar kaldıraç kullanabilecekler.

Binance ana platformu ile birlikte, Binance US, stake ve kaldıraçlı platformlarına sürekli yeni işlem pariteleri ekliyor.

Ethereum fiyatı 200 dolar direncini geçmek için çabalıyor

Bu gelişme, 200 dolar direncini kırmak için mücadele veren ETH’nin yararına olabilir. ETH/USD paritesi 5 Kasım’da belirtilen direnci kırma girişiminde bulunmuş ve başaramamıştı. Ardından ise 180 dolar destek seviyesine doğru yeni bir aşağı yönlü hareket başladı. ETH fiyatı son 48 saatte yüzde 5 düştü.

İlgili – Ethereum kilit direnci kırdı – Bitcoin’in yüzde 42 yükselişini tekrarlar mı?

koinmedya_brave

Yine de ETH fiyatı 200 doların çok altında değil. Bu direnci kırması için bir itme yeterli olabilir. Sonuçta da boğa momentumu başlar. 193 dolardaki küçük direnç seviyesini geçecek ETH, 194 dolar ve 198 dolar dirençlerine doğru yol alabilir.

Kaynak