BTC : 64474 ₺ ETH : 1692 ₺ XRP : 1.405 ₺ LTC : 312.9 ₺ USDT : 6.855 ₺ XLM : 0.6452 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Binance destekli CRED, 50 milyon Dolara kadar XRP teminatlı kredi veriyor

Binance destekli CRED, 50 milyon Dolara kadar XRP teminatlı kredi veriyor

Binance destekli CRED, 50 milyon Dolara kadar XRP teminatlı kredi veriyor
0
huobi_koinmedya

Daha önce Libra Credit olarak bilinen ve Binance Labs tarafından desteklenen merkezi olmayan kredi kuruluşu olan Cred (LBA), bu hafta XRP teminatlı kredi vermeye başlamak için 50 milyon dolarlık bir fon oluşturduğunu duyurdu.


CRED, 50 milyon Dolara kadar XRP teminatlı kredi veriyor

Yapılan açıklamaya göre, yatırımcılar artık XRP varlıklarını satış yapmadan ya da vergi muhasebesine gerek kalmadan kullanabilecekler. CRED’in erken erişim programı sayesinde, çeşitli ülkelerdeki XRP sahipleri, artık tek haneli faiz oranlarıyla kendi varlıklarını karşılık göstererek borçlanabiliyor.

koinmedya_brave

CRED’in kurucu ortağı Dan Schatt şunları söyledi:

XRP sahiplerine ETH ve BTC sahipleri ile aynı düşük oranları ve uygun likidite hizmetlerini sunmaktan heyecan duyuyoruz. Cred platformunu kullanıcılarının yararı için entegre eden birçok iş ortağımıza destek vermeye devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Kayda değer bir Ripple yatırımcısı olan Mike Arrington:

“Cred, başarılı bir şekilde yeni nesil kredilendirme ve kazanç ürünleri oluşturuyor. Böylece XRP‘nin önemli bir varlık sınıfı olarak kabul edilmesini sağlıyor.”

Bu haber, XRP‘nin rakip kripto kredi platformu Nexo (NEXO)’ya eklenmesinden sadece birkaç hafta sonra geldi. Nexo,  yatırımcılara XRP varlıklarına karşı bir kredi almaları için çok sayıda seçenek sunuyor.

XRP şu anda 20.29 milyar $’lık piyasa değeri ile 0.504565 $’dan işlem görüyor. Bu da onu büyük çaplı kripto para birimleri ve tokenler için bir gösterge endeksi olan AltDex 100 Endeksinde (ALT100) üçüncü en büyük kripto para haline getiriyor.

koinmedya_brave

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

 

Etiketler: