BTC : 64198 ₺ ETH : 1505 ₺ XRP : 1.347 ₺ LTC : 303.7 ₺ USDT : 6.825 ₺ XLM : 0.4619 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Binance Coin için 40 dolar ne kadar uzak?

Binance Coin için 40 dolar ne kadar uzak?

Binance Coin için 40 dolar ne kadar uzak?
0
huobi_koinmedya

Binance Coin için 40 dolar mümkün mü? Piyasaya ilk girdiği günden bu yana % 430’un üzerinde artış kaydeden ve son 3 aydır olağanüstü bir performans sergileyen Binance Coin (BNB) yükselmeye devam edecek mi? BNB için bir sonraki hedef kaç dolar?

Binance Coin için 40 dolar mümkün mü?

2019’da en fazla kazanım elde eden kripto para olan Binance Coin, piyasaya sürüldüğünden beri % 430 gibi büyük bir artış kaydetti. Daha da ilginç olanı; BNB, son 3 ay içinde % 260’ın üzerinde bir artış göstererek tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine ulaştı. (İlgili haber: Binance Coin BNB’den yeni zirve rekoru)

Binance Coin, kısa bir süre önce 30 $’lık direnci kırarak 32.80 $ civarındaki tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine ulaştı. Yazımız yayına hazırlanırken, Binance Coin, % 10,53’lük bir fiyat artışıyla 31,52 $ seviyesinde işlem görüyor. Peki BNB’deki bu son artışın sebebi neydi ve Binance Coin için 40 dolar mümkün mü?

Binance geçtiğimiz günlerde, DEX 2.0’ı başlatmaya hazırlandığını açıkladı ve BNB’de bu haberin ardından yeniden yükselişe geçti.

koinmedya_brave

binance-coin-icin-40-dolar

Binance Coin için 40 dolar Binance Coin için 40 dolar ne kadar uzak?

(bknz: Binance Launchpad coinleri büyük karlılık oranları ile göz dolduruyor)

İlk 10’da en fazla yükselen kripto para: BNB

Piyasa değeri bakımından ilk 10’da yer alan kripto paralardan, bugün en fazla değer kazanan % 10’luk artışla BNB oldu.

koinmedya_brave

Şu sıralar piyasada genel olarak düşüşler görülse de son zamanların en iyi performans gösteren kripto parası BNB, yükselişini sürdürüyor.

Kripto para piyasasının son birkaç aylık trendine bakıldığında, önümüzdeki günlerde Binance Coin için 40 dolar seviyesinde yeni bir rekor muhtemel görünüyor. Ancak BNB, 40 dolar yolunda çok güçlü direnç seviyeleri ile karşı karşıya kalacak.

Şu anki duruma göre BNB’nin, 40 $ seviyesinin üzerine çıkmadan önce 35 $, 37 ve 38 $’lık direnç seviyelerini kırması gerekecek.

Tabi, bu güçlü direnç seviyelerinin her biri BNB için yeni bir rekor olacak. Şu anda, BNB yükseliş eğilimini sürdürecek gibi görünüyor, ancak geri çekilme hareketleri görülebilir.

Teknik göstergelere göre, BNB kısa vadede bir geri çekilmeyle karşı karşıya kalmak üzere. Ancak, bu senaryo,büyük ölçüde BNB’nin yukarıda belirtilen direnç seviyelerine karşı nasıl bir performans sergileyeceğine bağlı olacaktır.

Yine de, genel olarak piyasanın durumuna ve analistler tarafından yapılan teknik analizlere bakıldığında Bitcoin’in daha da yükselmesi bekleniyor. (bknz: Tom Lee’nin 2020 Bitcoin fiyat tahmini: Asıl yükseliş o zaman başlayacak, çünkü…)

(bknz: İyimser Bitcoin fiyat tahminleri devam ediyor: Önce 12bin, ardından 22bin dolar)

Bitcoin’deki yükselişler diğer kripto paraları da harekete geçireceğinden dolayı BNB‘nin de yükseliş ivmesini korumaya devam ederek 40 dolara kadar yükselişini sürdürmesi beklenebilir.

Ayrıca bknz:

Coinbase söylentisi Binance Launchpad coinlerinden Matic tokeni yüzde 100 yükseltti

Jimmy Song Bitcoin fiyatında büyük bir düzeltme bekliyor

Kaynak