BTC : 63790 ₺ ETH : 1646 ₺ XRP : 1.375 ₺ LTC : 305.8 ₺ USDT : 6.903 ₺ XLM : 0.6345 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Binance CEO’su Changpeng Zhao Bitcoin fiyat tahmini

Binance CEO’su Changpeng Zhao Bitcoin fiyat tahmini

Binance CEO’su Changpeng Zhao Bitcoin fiyat tahmini
0
huobi_koinmedya

Güçlü kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao iddialı bir Bitcoin tahmininde bulundu. CZ, Bitcoin’in 16 bin doları görebileceğini ileri sürüyor.


Binance CEO’su Changpeng Zhao boğa Bitcoin tahmininde bulundu

Bitcoin, Ekim ayının 25, 26 ve 27’inci günlerinde üst üste yaşanan fiyat artışları sayesinde fiyatlarını 7.500 doların altından 10 bin doların üstüne çıkardı. Yazının kaleme alındığı saatte ise Bitcoin 9,324 dolardan işlem görüyor. Bitcoin, Ekim ayının sonuna doğru yaşadığı fiyat artışının benzerini tekrardan yaşayabilir mi? Bitcoin, 16.000 doları görerek 2019 yılı rekorunu egale edebilir mi? Dünyaca ünlü Binance Borsasının CEO’su Changpeng Zhao (CZ) iddialı bir Bitcoin tahmininde bulunuyor. CZ’ye göre Bitcoin 16.000 dolar seviyesine çıkacak.

Lütfen Bkz: ABD’de Bitcoin kullanıcısı sayısı toplam Bitcoin sayısını geçti

Changpeng Zhao spesifik bir zaman vermenin zor olacağı ancak Bitcoin ‘in 16 bin dolara çıkacağını belirtiyor. Ayrıca ilginç bir ifade kullanıyor: “1,4 milyar insan bunun için çalışıyoruz.” Aşağıda CZ’nin tweet’inin orijinalini görüyoruz.

koinmedya_brave

Binance CEO’su, Bitcoin için 1,4 milyar kişi derken kimleri kastediyor bilemiyoruz ancak şurası gerçek ki kripto para piyasalarında 1,4 milyar kişi yok. CZ, belki Çin’deki son gelişmeleri üstü kapalı refere ediyor olabilir. Son günlerde Çin merkezli blockchain açılımlarına şahit oluyoruz. Kasım ayı içerisinde ise Çin Merkez Bankasının kendi kripto paranı çıkaracağı iddia ediliyor. Tüm bu gelişmeler Bitcoin ve Bitcoin’in ardındaki teknoloji olan blockchain’i meşrulaştırıyor. Facebook Libra kripto parasının white paper’ını Haziran ayında duyurduğunda Bitcoin fiyatları, 14 bin dolar seviyesini bulmuştu. Çin Merkez Bankasının kendi kripto parasını çıkarması da benzer etkiyi doğurabilir.

Lütfen Bkz: Çalınan kripto paralarım için başvurabileceğim bir makam var mı?

Binance CEO'su Bitcoin Binance CEO'su Changpeng Zhao Bitcoin fiyat tahmini

koinmedya_brave

Ayrıca şunu da eklemekte yarar var, yakın zamanda Binance Borsası Çinli tacirler için BTC tezgah üstü piyasaları hizmete koymuştu.

Kaynak

Etiketler: