BTC : 65624 ₺ ETH : 1646 ₺ XRP : 1.385 ₺ LTC : 318 ₺ USDT : 6.793 ₺ XLM : 0.5438 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Binance borsası büyük av peşinde

Binance borsası büyük av peşinde

Binance borsası büyük av peşinde
0
huobi_koinmedya

En büyük kripto para platformu Binance Borsası, hinterlantını gittikçe genişletiyor. Yeni ürünlerle ve platformlarla büyümeye devam eden borsa, pazar olarak büyük bir ülkeyi gözüne kestirdi.


Binance borsası büyük bir hamle peşinde

Çin merkezli kurulan büyük kripto para borsası Binance, 2017 yılında Çin’in kripto paralara yönelik katı tutumu nedeniyle Çin’den ayrılmak zorunda kaldı. Binance Borsası günümüzde tek bir merkezden yönetilmiyor. Japonya’da, Avrupa’da ve dünyanın birçok bölgesinde Binance borsasına ait ofisler bulunuyor.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

Binance Borsası geçtiğimizi yıl aynı marka ismi ile  ABD piyasalarına da girdi. Binance, ABD piyasasında Binance.us etiketi ile faaliyetlerini sürdürüyor. Şunu belirtmekte yarar var: Binace.us’da listelenen kripto para sayısı, ABD merkezli regülasyonlar nedeniyle Binance’deki sayının çok altında.

koinmedya_brave

Binance Borsası ana vatanı Çin’de de tekrardan faaliyetlerini sürdürmek istiyor. Ancak Çin’in kripto paralara yönelik katı tutumunda bir yumuşama henüz yok. Binance de ilk etapta blockchain hakkında eğitici bilgiler sunan bir web sitesi ile Çin’de varlık gösterecek.

Binance borsasının bu adımını kripto para analisti Dovey Wan takipçilerine “Binance Çin geliyor” başlığı ile duyurdu. Ancak tweet’in devamında kripto paralarla ilgili olarak değil, eğitim amaçlı bir açılım olduğu vurgulanıyor.

Binance’ın CEO’su CZ ise Dovey Wan’ın tweet’ine “Şimdilik ilk adım” olarak cevap verdi. Anlaşılan CZ, Çin’in kripto paralara yönelik yumuşama adımlarını dört gözle bekliyor.

koinmedya_brave

Kaynak