BTC : 78888 ₺ ETH : 2764 ₺ XRP : 2.179 ₺ LTC : 412.2 ₺ USDT : 6.979 ₺ XLM : 0.748 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance kritik anlaşmayı doğruladı

Binance kritik anlaşmayı doğruladı

Binance kritik anlaşmayı doğruladı
0
huobi_koinmedya

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’den önemli bir ortaklık anlaşması geliyor. Kritik Binance anlaşması doğrulandı.


Kritik Binance anlaşması doğrulandı

Büyük kripto para borsasının kendi banka kartını çıkarabileceği hep iddia edildi. Bu konuda bazı dedikodular da çıktı ama hiçbiri şirket tarafından onaylanmadı. En son geçtiğimiz günlerde bir kripto para medya organı, Binance’in bir kredi kartı şirketi ile anlaşarak kendi banka kartını çıkaracağını iddia etti. Ama ne Binance ne de söz konusu kredi kartı şirketi bu anlaşmayı doğruladı.

Sonunda bu haber doğrulandı: Binance Borsası Swipe ile ortaklık geliştirdi. Bu ortaklığın ürünü olarak Binance uluslararası kullanımı olan Binance Card’ı çıkarıyor. Bu sayede Binance Card’ı olan Binance kullanıcıları kripto paraları ile reel dünyada alışveriş yapabilecek.

Binance Card özellikle yurt dışına seyahat edenlerin hayatını kolaylaştıracak. Yurt içindeki kredi kartları yurt dışında kullanıldığında yüksek işletim ücreti ve yüksek döviz marjı ile karşılaşılabiliniyor. Nakit ile yolculuk yapmak ise güvenli olmayabiliyor. Binance Card sahibi, alış verişlerini kolayca yapabilecek ve kart bakiyesini arttırmak ise kolay ve düşük maliyetli olabilecek.

koinmedya_brave

Binance’deki bir görevli Binance Card ile ilgili ayrıntılı açıklamaları ilerleyen günlerde yapacaklarını duyurdu.

Binance Card’ın normal bir banka kartının yapabileceği her şeyi yapacak. Üstüne farklı özelliklere de sahip olacak. Binance Card sahipleri Binance hesaplarındaki bakiyeyi (o anki kurlar üzerinden) belli limit dahilinde kolayca kartlarına transfer edebilecek.

Bu arada Swipe’ın kendine ait bir kripto para banka kartının olduğunu da belirtmekte yarar var.

Kaynak

koinmedya_brave