BTC : 82718 ₺ ETH : 2935 ₺ XRP : 1.899 ₺ LTC : 369.2 ₺ USDT : 7.575 ₺ XLM : 0.6069 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance alım satım stratejileri için yeni bir hizmeti yayına aldığını duyurdu

Binance alım satım stratejileri için yeni bir hizmeti yayına aldığını duyurdu

Binance alım satım stratejileri için yeni bir hizmeti yayına aldığını duyurdu
0

Binance alım satım stratejileri için yeni bir hizmeti yayına aldı. Binance Futures şimdi kullanıcılara geriye dönük test ve alım satım stratejilerine yardımcı olacak geçmiş verileri sağlayacak.


Bu, ticaret süreleri, fiyatlar ve miktarların resmi kayıtlarını içeren yıllık bazda ticaret verileri olacaktır.

Binance alım satım stratejileri

Binance Futures, kullanıcılara geriye dönük olarak ticaret stratejilerine yardımcı olmak için geçmiş verileri sağlayacağını açıkladı.

Binance Vadeli İşlemleri’ndeki en büyük yatırımcıların çoğu Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer en büyük 8 kripto para için yatırım yapıyor. Ayrıca tradeerların % 50’den fazlası BTC fiyatındaki mevcut düşüşe rağmen 10 kripto varlık üzerinde long poziyonun yer alıyor.

koinmedya_brave

Veriler, Binance Futures’taki trader’ların çoğunun hala Bitcoin’in kısa ve orta vadede yükseliş eğiliminin yeniden başlayabileceğini düşündüğünü gösteriyor.

İlginizi çekebilir: Güncel Binance Coin Teknik Analizi: BNB’de beklentiler, fiyat tahminleri ve yorumlar

Mart’tan Nisan’a kadar, Bitcoin’in fiyat eğilimi hemen hemen ABD borsaları ile aynı şekilde hareket etti.

26 Mayıs’ta Dow Jones Industrial Average (DJIA), piyasa açıldıktan sadece üç saat sonra % 2.6 arttı. Analistler, bunun çoğunun ABD Başkanı Donald Trump’ın ABD ekonomisini yeniden açma ve COVID-19 salgını nedeniyle getirilen kısıtlama önlemlerini hafifletme hakkındaki açıklamasının bir sonucu olduğunu düşünüyorlar.

Mart ayı sonundaki tersine dönme hareketinden bu yana ABD borsaları V şeklinde bir toparlanma yaşadı. Bu durum kripto yatırımcılarının Bitcoin rallisine dair umutlarını da artırdı.

Piyasa birleşiyor, ayı döngüsüne girmiyor

Kripto para traderı Scott Melker’e göre, bir geri çekilme sonucunda Bitcoin’in düşen hacmi, piyasanın bir ayı döngüsüne girmediğini, konsolide olduğunu gösteriyor.

Melker konuyla ilgili olarak “Bitcoin 10.000 $ ‘ın üstüne çıktığı için hacim fiyatla azalıyor. Göz önünde bulundurmaya değer bir durum bu zira gerçek bir düşüş trendinden daha fazla bir konsolidasyon işareti söz konusu. Fiyatın hangi yönde onay vereceğini yükselterek görmek istiyorsunuz.”

Piyasa verileri, Bitcoin’in büyük olasılıkla tek taraflı bir düzeltmeden ziyade sağlıklı bir birleşmeye baktığını gösteriyor; bu da muhtemelen Binance Futures’ta kripto para birimleri hakkındaki olumlu düşünceyi artırıyor.

İlginizi çekebilir: Haftanın Önemli Binance Coin Haberleri: BNB’de gelişmeler, uzman yorumları ve fiyat tahminleri

Mevcut fiyata güçlü BTC arzusu için piyasayı artırabilecek üçüncü bir itici güç, geçen ayki fiyat eğilimi. 10.000 $ ‘ın üzerinde bir yerel zirveye ulaştıktan sonra BTC % 13 oranında azaldı. Bununla birlikte, yatırımcılar piyasaya yeniden girmek için geçerli bir düşüş nedeniyle % 13’lük bir geri çekilme düşünebilirler.

Haftanın Önemli Binance Coin Haberleri: BNB'de gelişmeler, uzman yorumları ve fiyat tahminleri

Bitfinex ve BitMEX gibi diğer vadeli işlem borsaları da short pozisyonlar üzerindeki long sözleşmelerle yönlendiriliyor. Bitfinex ve BitMEX, tüm açık pozisyonların sırasıyla % 77,4 ve % 68,4’ünün long pozisyon olduğunu göstermektedir.

Binance futures başarısının nedenleri

Lİder kripto para borsası Binance’in vadeli işlemlerden sorumlu yöneticisi Aaron Gong, şirketin en iyi Bitcoin vadeli işlem platformu olma planı ile çalışma yaptığını açıkladı ve şu ifadeleri kullandı:

“Yakında orada olacağımızı biliyorduk ve 6 aydan biraz daha kısa bir sürede tamamladık.”

Gong’a göre, Binance’in vadeli işlem ürünlerinin başarısının üç ana nedeni var: düşük katılım ücretleri, yeni özellikler ve büyük miktarda altcoin çifti.

Binance USD, Harmony ana ağda başlatılacak

Ademi merkeziyetçi blok zinciri Harmony, Binance Chain’un stablecoinini Binance USD’yi (BUSD) ana ağında piyasaya süreceğini söyledi. Bu hareket, Harmony protokolünün Launchpad IEO’sunun ilk yıldönümünü anacak.

Kaynak

Etiketler: