BTC : 64076 ₺ ETH : 1594 ₺ XRP : 1.363 ₺ LTC : 309.5 ₺ USDT : 6.735 ₺ XLM : 0.5256 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Binance 12 milyar TRX tokeni dondurdu

Binance 12 milyar TRX tokeni dondurdu

Binance 12 milyar TRX tokeni dondurdu
0
huobi_koinmedya

Binance, 12 milyar TRX tokeni satın alarak dondurdu. Bu işlem, Binance’nin bir numaralı Tron Süper Temsilcisi olmasını sağladı.


Binance 12 milyar TRX tokeni dondurdu

Önde gelen Tron destekçisi ve Tron tabanlı BeatzCoin COO’su Misha Lederman, Pazar günü paylaştığı bir tweette, son Tron boğa noktalarını özetledi. Bunlardan biri Binance’nin bir numaralı Tron Süper Temsilcisi (Super Representative – SR) olması. Binance, 12 milyar TRX alımından sonra, Tron stake kuralları doğrusundan kendisine oy vererek, birinciliğe yükselmiş.

Blockchain topluluğu Sesameseed.org ikinci SR olurken, Tron bazlı BeatzCoin de şu an üçüncü sırada bulunuyor.

Lederman, söz konusu tweetin ilgili bölümünde şöyle diyor: “Oylamada 12 milyar TRX ile Binance birinci SR oldu. İkinci sırada SesameseedOrg ve üçüncü yerde ise BeatzCoin var.”

koinmedya_brave

https://twitter.com/mishalederman/status/1178313326167777282?s=20

“Binance, diğer büyük borsalar için emsal oluşturuyor”

Bu arada Misha Lederman, bir Tron hayranına kendi tweetinde cevap verirken, Binance’nin oylamada kullanılan söz konusu 12 milyar TRX’i dondurduğunu belirtti.

Tron hayranı, bu durum için “Bu iyi bir şey mi?” diye sordu. Lederman ise “İyi ya da kötü. Binance 12 milyar TRX’i dondurdu. Bu, dolaşımdaki toplam Tron TRX miktarının altında birini oluşturuyor.” cevabını verdi.

koinmedya_brave

Lederman, dolaşımdaki bütün Tron miktarından 12 milyar TRX’in dondurulduğunu ve bunun da altıda bir onanına denk geldiğini ifade ediyor. Bu miktarda coinin piyasada çekilmesi ise TRX’in fiyatı için iyi bir durum.

Bütün bunlarla birlikte Misha Lederman’a göre Binance’nin Tron ekosistemine girmesinin, kripto paranın bilinirliği açısına da çok büyük katkı sağlayacak .

“Binance, Tron chaindeki oylama sistemini bozdu”

Öte yandan Lederman, Binance’nin ardından diğer büyük borsaların da Tron SR’ı olmak için sıraya girmeye başlayabileceğini kaydediyor. Buna rağmen ona göre, Binance ilk sırada yer alabilmek için, geçen sene başlangıçtan bu yana mevcut olan SR oylama sistemini çok az da olsa bozmuş olabilir.

“Aniden 12 milyar oy almak, bunları dondurmak ve kendileri için oy kullanmakla Binance diğer büyük borsalar için de emsal oluşturmuş olabilir. Yine de Binance gibi büyük oyuncuların Tron ekosistemine girmesi, Tron üzerinde çalışan VibraVid.io ve TronWallet.Me gibi ürünler ile Binance ve benzer adımı atacak diğer önemli borsalar arasındaki işbirliğini daha da artıracak.”

Kaynak

Etiketler: