BTC : 64122 ₺ ETH : 1498 ₺ XRP : 1.347 ₺ LTC : 303.2 ₺ USDT : 6.829 ₺ XLM : 0.46 ₺
Anasayfa İnceleme İco Sponsorlu Makale Bayebit’ten kredi kartı ile kripto para alımından sonra şimdi de komisyonsuz transfer hamlesi

Bayebit’ten kredi kartı ile kripto para alımından sonra şimdi de komisyonsuz transfer hamlesi

Bayebit’ten kredi kartı ile kripto para alımından sonra şimdi de komisyonsuz transfer hamlesi
0
huobi_koinmedya

Kripto para piyasasına hızlı bir giriş yapan Bayebit kripto para borsası yakın zamanda devrim gibi bir hizmeti sunmaya başlamıştı. Bayebit, dünyada sayılı ülkede var olan bir hizmet olarak Türkiye’de bir ilk olmuş ve kredi kartı ile kripto para alımını hizmete açmıştı. Bayebit bu hizmetine bir yenisini daha ekledi ve transfer ücretlerini de kaldırarak sıfır komisyon ile transfere başladı.


Bayebit – Kripto Paralarda Transfer Ücretlerini Kaldırdı

Bayebit güçlü bir girişimci ekibi tarafından yakın zamanda yayına alındığından bu yana Türkiye’de kripto para sektörüne yeniliklerle damga vurdu. Kullanıcı dostu sade ve güven veren arayüzü daha baştan işin ehil ellerde olduğunu gösterirken ard arda duyurduğu hizmetlerle sektörde dönüştürücü bir etki yaratacağını da belli etti.

koinmedya_brave

Borsa öncelikle kendine ait Baye coin ile diğer bir çok kripto para borsasında olmayan bi imkana sahip. Zamanla değerlenmesi beklenen Baye coin’i Bayebit müşterileri çeşitli şekillerde ödül olarak kazanıyorlar. Dolayısıyla borsa kazancını bu coinler aracılığıyla kullanıcıları ile paylaştığı bir coin ekonomisi oluşturuyor. Bunun dışında Bayebit yakın zamanda getirdiği yenilikle Türkiye’de krei kartı ile kripto para alımı yapılan ilk borsa olmuştu. Aktif olarak kredi kartı ile işleme açık olan borsa son gelen haberlere göre bir yenilik  daha yapıyor ve transfer ücretlerini sıfıra çekiyor.

Bayebit Türkiye’de kripto para ticaretini değiştirmeye aday

Bayebit bu hamlesi ile ağ transfer ücretlerini kendisi karşılayacak şekilde benzersiz bir imkanı Türk kripto para yatırımcılarına sunmuş oldu. Bununla birlikte transfer işlemleri kripto paralar için geçerli olup Türk Lirası çekimlerinde her hangi bir değişiklik olmadığını da ekleyelim.

Öyle görünüyor ki Bayebit yaptığı hamlelerle sektörde ses getirmeye devam edecek. Bu arada gelen haberlere göre borsanın artan popülerliği bazı kişilerin borsanın adını kullanarak kullanıcıları yanıltmalarına ve haksız kazanç elde edecek girişimlerde bulunmalarına neden olmuş. Borsa bu kişilerle alakalı tespitlerini yaparak kullanıcılarına uyarıda bulunmuş durumda. Bu tespitler sonucu bu girişimlerde bulunan kişilerle ilgili de yasal işlemler başlatılmış ve gerekli önlemler alınmış.

Borsa kurum ile ilgili tüm doğru haberleri sosyal medya kanalı üzerinden ve Bayebit.com üzerinden etkili bir şekilde gerçekleştiriyor. Borsa ile ilgili haberleri takip etmek isteyenler sosyal medyadan hesaplarını takip edebilir.

koinmedya_brave

 

Etiketler: