BTC : 62787 ₺ ETH : 1561 ₺ XRP : 1.225 ₺ LTC : 286 ₺ USDT : 6.897 ₺ XLM : 0.4646 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. BAT token fiyat analizi 22 Mayıs 2019

BAT token fiyat analizi 22 Mayıs 2019

BAT token fiyat analizi 22 Mayıs 2019
0
huobi_koinmedya

BAT token fiyat analizi makalemize hoş geldiniz. BAT’ın 9 Mayıs’tan beri yukarı yönlü olan grafiği son birkaç gündür sekteye uğradı. Peki Basic Attention Token’ı önümüzdeki günlerde ne bekliyor?


BAT token fiyat analizi  22 mayıs 2019 çarşamba

 

9 Mayıs’tan beri yatırımcısının yüzünü bir hayli güldüren BAT token, yeni haftanın girmesiyle beraber düşüş trendine girdi ve yatırımcısına %4 oranında kayıp yaşattı. Hala da yaşatmaya devam ediyor. Basic Attention Token, an itibariyle 0.36 dolar civarından el değiştiriyor.

BAT token fiyat analizi

koinmedya_brave

BAT’ta ki bu düşüş trendinin başlangıç noktası hiç şüphesiz Facebook’un kendi kripto parasını çıkartacağı yönündeki söylentiler olmuştur. Görünen o ki Basic Attention Token’ı bundan sonra da zor günler bekliyor.

Bildiğiniz gibi Basic Attention Token, dijital reklamcılığın geleceğini değiştirme parolasıyla yola çıkmış ve önemli bir vizyon üstlenmişti. Ancak sosyal medya platformu olmaktan çok son zamanlarda tam bir reklam fabrikası haline gelen Facebook’un kripto para çıkartacak olması, BAT’ın işini iyice zorlaştıracak. Çünkü rekabet had safhaya çıkacak.

İlgili haber: Basic Attention Token (BAT) nedir?

Uzmanlar, Facebook’un kripto parasının resmi olarak yayına gireceği tarihe kadar BAT’ın, 0.2 dolara kadar düşmesini öngörüyor ve muhtemelen de bu gerçek olacak.

koinmedya_brave

Sonuç olarak baktığımızda Basic Attention Token’ın üstünde yoğun bir stres tabakasının oluştuğunu görüyoruz. BAT yetkililerinin, Basic Attentin Token’ı bekleyen dramatik son için nasıl bir önlem alacaklarını gerçekten merak ediyoruz. Belki de Facebook’la orta yol bulma arayışına girerler. Kim bilir? Her şeyi zaman gösterecek. Ancak yine de siz siz olun ve BAT konusunda dikkatli olun 🙂 Bol kazançlar.

İlgili haber: Facebook, kripto parası için Libra isminin patentini aldı

İlgili haber: Facebook kripto para platformu Libra Networks için İsviçre’yi tercih etti