BTC : 66006 ₺ ETH : 1640 ₺ XRP : 1.383 ₺ LTC : 320.5 ₺ USDT : 6.74 ₺ XLM : 0.5562 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin borsası Baktt’ın lansmanı 2019 yılının son çeyreğine ertelenmiş olabilir

Bitcoin borsası Baktt’ın lansmanı 2019 yılının son çeyreğine ertelenmiş olabilir

Bitcoin borsası Baktt’ın lansmanı 2019 yılının son çeyreğine ertelenmiş olabilir
0
huobi_koinmedya

Kıtalararası Borsa [ICE] İcra Kurulu Başkanı Jeff Sprecher, perşembe günü yaptığı duyuruda Bitcoin borsası Bakkt’ın lansmanı 2019 yılının sonlarına doğru yapılacak dedi.

Bitcoin borsası Baktt’ın lansmanı 2019 yılının sonlarına ertelendi

Sprecher, şirketin dijital varlık platformu Baktt’ın lansmanını da içeren stratejik girişimler için 1 milyar dolar harcadığını açıkladı.

ICE, New York Borsası’nın ana şirketidir ve önde gelen 23 borsada faaliyet göstermektedir. Şirketin Finans Direktörü [CFO], Scott Hill, mevcut mali incelemesine göre, Bakkt’ın getireceği yatırımlarla ilgili beklentilerini paylaştı.
Hill dedi ki:

koinmedya_brave

“Ve son olarak, Bakkt’a yaptığımız yatırım, ilk çeyrekte cari orana dayanarak 20 ila 25 milyon dolar arasında bir maliyet üretecek. Yıl boyunca, Bakkt’ta ki ilerleme ve yatırım düzeyi ile ilgili sizleri güncelleyeceğiz.”

Bakınız:Baktt Bitcoin vadeli işlem lansmanı ikinci kez mi ertelenecek?

Sprecher’e Bakkt da dahil olmak üzere son yatırımlardan beklenen getiri ya da gelir artışı hakkında bir soru sorulduğunda, kripto platformunu, ICE için bir “moonshot bahsi” olarak nitelendirdi. Sprecher:

“Bu yüzden bir “moonshot bahsi” biraz ve ICE’nin tipik iş yapma tarzından çok farklı bir şekilde düzenlendi […] Yıl sonuna doğru piyasaya sürüleceğini düşündüğüm bir altyapı oluşturma konusunda çok başarılılar. “

Baktt ICE’den bağımsız bir yapı

Sprecher, Bakkt’ın kendi ekibi ve altyapısı olduğu için ICE’den bağımsız bir yapı olduğunu netleştirdi. CEO, ayrıca projenin bağımsız bir şekilde Starbucks ve Microsoft da dahil olmak üzere yüksek profilli ortakların dikkatini çektiğini bildirmiştir.

Hill, Bakkt’ın 2019 odaklı bir gündem yerine uzun vadeli bir proje olduğunu düşünüyor.

koinmedya_brave

 Bakkt Ağustos 2018’de ICE tarafından ilan edildi ve Bitcoin vadeli işlem lansmanı 2019’un başlarında düşünülmüştü. Ancak, Birleşik Devletler Emtia Vadeli İşlemleri ve Ticaret Komisyonu ile devam eden görüşmeler nedeniyle tarih ertelendi.

Bakınız: Jeff Sprecher: Bitcoin borsası Bakkt’a kurumsal ilgi gittikçe artıyor

ICE 9 Şubat tarihinde, vadeli işlemler komisyonu tüccarı Rosenthal Collins Group’ta varlık alımının tamamlandığını açıkladı.

Bakkt lansmanı 2019 yılının sonlarına doğru gerçekleşecek. Tarih netleştiğinde Koinmedya’dan sizlere duyuracağız. Takipte kalın.

Kaynak