BTC : 83194 ₺ ETH : 2803 ₺ XRP : 1.856 ₺ LTC : 357.1 ₺ USDT : 7.664 ₺ XLM : 0.5776 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ayı piyasasında yükselen altcoinler hangileri?

Ayı piyasasında yükselen altcoinler hangileri?

Ayı piyasasında yükselen altcoinler hangileri?
0

Ayı piyasasında yükselen altcoinler şunlar: DENTcoin, Electroneum  (ETN), RevolutionVR (RVR), Sumokoin (SUMO), Trade Token (TIO) vs


 

Ayı piyasasında yükselen altcoinler ve oranları

Bu listede paylaşılan Altcoin’ler 20 Nisan 2018 tarihindeki verilere göre hazırlanmıştır. Ve 52 haftalık performanslarını hazılamak oldukça zaman aldı. Güncel fiyatlar için coinmarketcap.com’a bakınız

DENT (DENT) Nedir? :% 881

DENT, dünyanın ilk mobil veri alışveriş şirketi olan DENT Wireless tarafından tasarlanan bir blockchain platformudur. DENT, küresel telekomünikasyon endüstrisinde çığır açabilecek bir potansiyele sahiptir. DENT’in amacı ve odak noktası, “kullanıcıların Ethereum blockchain platformu üzerinden mobil veri almasını, satmasını ve bağışlamasını mümkün kılmak için tasarlan”dı. Küresel şirketlerin oluşturduğu tekeli kırmaya odaklanan DENT kendi kategorisinde lider platformdur.

koinmedya_brave

Electroneum  (ETN) Nedir? :% 821

Electroneum, kripto para piyasasının diğer bir sorunu olan erişilebilirlik sorununa odaklanan bir blockchain projesidir. ETN, mobil oyun ve çevirim içi kumar pazarlarını hedef olarak belirlemiştir. Asıl hedefi ise  geleceğin trend ödeme şekli olan mobil ödemeler. Yakın bir tarihte mobil mining imkanıda sunuyor olacak. Bu kriptonun adını çok sık duyuyor olacağız.

RevolutionVR (RVR)Nedir? :% 648

RevolutionVR‘nin hedefi, oyun severler için, yüksek kalitede bir bilgisayara sahip olmalarını gerektirmeden VR oyunlarınının oynanmasını sağlamak. Bazı oyunların yüksek performanslı bilgisayar ve donananım istediği düşünüldüğünde oldukça geniş bir pazara hitap ettiği söylenebilir.

Sumokoin (SUMO) Nedir? :% 576

Sumokoin (yazılışı doğru :)) Monero’nun hard forku ile piyasaya giren gizlilik odaklı bir kripto paradır. Bir eğitim projesi olarak  tasarlandı

Trade Token (TIO) Nedir? :% 533

Trade.io borsası yoluyla geniş bir varlık yelpazesindeki işlemler için kullanılabilen bir hizmet fonu olarak tanımlayabiliriz.

AppCoins (APPC) Nedir? : 499%

AppCoins, blockchain teknolojisi ve akıllı sözleşmeleri kullanarak uygulama mağazaları için tasarlanmış açık ve dağıtık bir blockchain platformudur.  AppCoins uygulaması, şu anda 4 milyardan fazla indirme, 200 milyondan fazla kullanıcı ve Gameloft ve Zeptolab dahil, 12.000’in üzerinde geliştiriciyle doğrudan etkileşime sahip Aptoide App Store tarafından desteklenmektedir.

Storm (STORM)Nedir? :% 432

Storm Market, oyun ve oyun tokenleri dünyasında benzer bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Kullanıcı dostu, eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı planlayan Storm Market üyeleri daha fazla ödül kazanmak için görevler üstlenebilmektedir. Üstelik, üyeler STORM jetonlarını görev tamamlama gibi eylemler için kullanabilir veya skor tabloları ve profilleri için destek elde edebilirler. Projenin danışmanları ise Bittrex‘in CEO’su Bill Shihara başta olmak üzere Ethereum‘un kurucularından Charles Hoskinson ile Anthony Di Iorio’nun yanı sıra Steven Nerayoff, Guy Benartzi ve Brian Kelly gibi önemli isimler bulunuyor.

Qtum (QTUM) Nedir :% 426

Qtum, Bitcoin ile Ethereum’un özelliklerini taşıyan melez bir blockchaindir. Bu nedenle Qtum, Ethereum’daki gibi sahibi olduğu altyapı üzerinde uygulamaların düzgün ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Qtum çekirdek ekibi, projenin temel olarak iki amacının olduğunu açıklıyor. Birincisi, Ethereum’un blockchainini kullanan uygulamaların Qtum’un altyapısı ile uyumlu olarak çalışmasını sağlamak. İkinci amaçları ise likiditedir. Yani ellerinde bulunan değerlerin mümkün olabilecek en hızlı seviyede paraya çevrilmesidir.

Ayı piyasasında yükselen altcoinler için aşağıdaki listeye bakınız

Ayı piyasasında yükselen altcoinler Ayı piyasasında yükselen altcoinler hangileri?Ayı piyasasında yükselen altcoinler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makaleyi beğendiysen PAYLAŞMAYA ne dersin?

 

 

Etiketler: