BTC : 78519 ₺ ETH : 2717 ₺ XRP : 2.119 ₺ LTC : 404.5 ₺ USDT : 7 ₺ XLM : 0.7387 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Araştırma firması değeri en çok artacak coini belirledi!

Araştırma firması değeri en çok artacak coini belirledi!

Araştırma firması değeri en çok artacak coini belirledi!
0
huobi_koinmedya

Değeri en çok artacak coin ile ilgili Weiss Ratings analistleri bir analiz yayımladı. Onlara göre Cardano (ADA) grafikleri piyasada en boğa gidişata sahip.


Değeri en çok artacak coin: Cardano’nun yükselişi devam edecek

Bitcoin dışında, Cardano (ADA) geçtiğimiz haftalarda yatırımcı ve traderler arasında hızla en popüler kripto paralar arasına yükseldi.

Top 10 coin arasına giren bu kripto para, güçlü bir yükseliş ivmesi görüyor. Veriler, ADA fiyatının 2020’nin başından bu yana yüzde 150 yükseldiğini gösteriyor. Hatta BTC’yi beş kat geçmiş.

Bu güçlü performansa rağmen, önde gelen bir araştırma firması, Cardano’nun daha fazla yükselmek için potansiyeli olduğunu söylüyor.

koinmedya_brave

Cardano en boğa kripto varlıklardan biri

Piyasa araştırma devi Weiss Ratings’in kripto paralarla ilgilenen kolu Weiss Crypto Ratings’e göre, ADA kripto para piyasasındaki varlıklar arasında şu an en boğa fiyat grafiğine sahip kripto. 2020’de yeni zirveler kaydetti ve öyle görünüyor ki yükselişe devam edebilir.

İlgili – Cardano’daki sert yükselişin sebebi neydi?

Weiss Crypto Ratings (@WeissCrypto) Twitter hesabı üzerinden şöyle diyor: “Şu an başlıca kripto varlıklar arasında ADA en boğa fiyat grafiği ile dikkat çekiyor. Yeni 2020 zirveleri ve böyle devam edebilir.”

Önümüzdeki haftalarda ADA’nın daha da yükselmeye devam etmesini bekleyen sadece Weiss Crypto Ratings’in analistleri değil.

koinmedya_brave

Yazar ve teknik analist Nik “Altcoin Trader” Patel’e göre, Cardano boğa görünmeye devam ediyor ve önemli bölgelerde destek buluyor. ADA konusundaki yorumunu da blog yayını üzerinden paylaştı.

Patel, 29 Haziran’dan ADA’nın pivotal yükseliş trendini koruduğunu ve 0.0738 dolar yatay seviyesinin üzerinde kaldığını belirtiyor. Ona göre daha da yükselebilir.

İlgili – Uzun vadeli Cardano fiyat analizi büyüleyici

Patel şöyle diyor: “Günlük grafiğe bakarsak, Mart ayı kapitülasyonundan sonra trend çizgisi desteği sağlam kalmaya devam etti. Dirençler de desteğe dönüşüyor. Ben rallinin devam etmesini bekliyorum. Bir sonraki sorunlu bölge 0.11 dolarda.”

Değeri en çok artacak coin ile ilgili Weiss Ratings analistleri bir analiz yayımladı. Onlarw göre Cardano (ADA) grafikleri piyasada en boğa gidişata sahip.

Cardano (ADA/USD)

Shelley güncellemesi de ADA fiyatının yükselişin destekleyecek. Bu güncelleme ile Cardano ağı daha fazla merkeziyetsiz hale geliyor. Proof of Stake de artık ağda uygulanabilir olacak. Bazılarına göre ADA’nın stake yapılabiliyor olması kripto parayı daha da yükseklere taşıyacak.

Herkes bu kadar ikna olmuş değil

Bir trader ise aşağıdaki grafiği paylaşarak ADA’nın bu yükselişinde bir de ayı durumu gizli olduğunu belirtiyor. Ona göre bu yükselişten sonra daha önce olduğu gibi daha büyük bir düşüş gelecek.

Değeri en çok artacak coin ile ilgili Weiss Ratings analistleri bir analiz yayımladı. Onlarw göre Cardano (ADA) grafikleri piyasada en boğa gidişata sahip.

Kaynak

Etiketler: