1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Aragon ANT Coin Nedir? ANT’nin Geleceği Var mı?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Aragon ANT Coin Nedir? ANT’nin Geleceği Var mı?

Aragon ANT Coin Nedir? ANT’nin Geleceği Var mı?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Aragon (ANT) coin nedir sizler için inceledik. ANT, dünyayı herkes için adil bir yer haline getirme niyetinde yola çıkmış kripto projelerinden bir diğeridir.


Aragon (ANT) Coin Nedir?

Kısaca Aragon (ANT) nedir özetleyelim. ANT ekibi, herkesin sınırlar veya aracılar olmadan değer yaratmalarını sağlayan bir altyapı oluşturmayı hedefliyor. Buna ek olarak, projenin gelecekte yönetimlerin demokratikleşmesini umuyorlar, ancak kolay olmayacak. Ademi merkeziyetçi organizasyonlar çekici bir iş modelidir, ancak gerçek dünyada işe yaradığından emin olmak tamamen başka bir şeydir.

Aragon’un (ANT) Hedefi

Yönetim ve bağımsız örgütlerin demokratikleşmesine odaklanan çok sayıdaki kriptokrasi ve blok zincir projeleri ile Aragon’u benzersiz kılan unsurların ne olduğunu bulmak zor olabilir. Kurumlar, aracılara veda ederek “durdurulamaz uygulamalar” yaratabilir ve sürdürebilirler. Sansür veya kapanma süresi söz konusu değildir ve merkezi olmayan bu tasarım, sınır ötesi ve izinsiz bir çalışma şeklini garanti eder. Bu, kesinlikle tüm dünyadaki geliştiricilerin dikkatini çekecek ilginç bir platformdur.

Aragon’un (ANT) Faaliyet Alanı

Merkezi olmayan uygulamaları çalıştırmak için yeni bir çerçeve sağlamak, kodlayıcıların birkaç saat içinde başardıkları bir şey değildir. Aragon Çekirdeği, bu ekosistemin ana ekmeği ve tereyağıdır, çünkü dApps’e, organizasyon token’larına ve de fonları yükseltmenin yeni yollarına öncülük eder. Oylama dahil edilerek tüm kurumlar, akla gelen tüm konularda merkezi olmayan bir konsensüs elde edebilir. Artı, projenin ekosistemi sadece birkaç tıklama ile anında ödemelere izin verir. 

Adem-i merkezi örgütlerin dünyanın acil sorunlarını çözüm bulup bulamayacaklarını zaman gösterecek. Bu proje Ethereum blok zincirine dayandığından akıllı sözleşmeler gibi tüm tipik Ethereum odaklı işlevleri de kullanıcılarına sunmaktadır. Ekip, bu projeyi kuruluşların da ötesinde de taşıyabileceklerinden emin. Belli bir noktada merkeziyetçi olmayan bir borsa entegrasyonu planları var gibi görünüyor.Proje, açık kaynaklı projelerin finansmanına odaklanarak önümüzdeki yıllarda bu sektörde oldukça büyük bir oyuncu haline gelebilir.

Çoğu kişi çeşitli borsalarda ANT simgesiyle karşılaştı. Bu, projenin kendi para birimidir ve şu an itibariyle kullanım durumu bulunmamaktadır. Ağ resmi olarak hayata geçirildiğinde, ağ yönetimi, oy verme için ANT kullanılacaktır. ANT yararlı olmadan önce Aragon Projesi 0.7 sürümüne erişmesi gerekeceği için şimdilik ANT en başta spekülatif bir varlıktır.

ANT’nin Geleceği Var mı?

Projenin uygun bir kalkınma planı var. Yeni bir izin sistemi, kuruluş çapında bir kimlik ve çekirdek modülleri API’lerini bünyesinde barındıran Aragon 0.5 sürümünunun ortaya çıkışına yaklaşıyoruz. Bu sürümün Nisan ayında canlı yayınlanması bekleniyor. Gelecekteki bültenler, daha fazla özellik barındıracak ve 0.7 projenin değerini görmek için önemli bir dönüm noktası olacak.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: