BTC : 64000 ₺ ETH : 1452 ₺ XRP : 1.348 ₺ LTC : 300.1 ₺ USDT : 6.798 ₺ XLM : 0.4613 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Andreessen Horowitz’in Bitcoin tahminleri inanılmaz!

Andreessen Horowitz’in Bitcoin tahminleri inanılmaz!

Andreessen Horowitz’in Bitcoin tahminleri inanılmaz!
0
huobi_koinmedya

Bitcoin tahminleri bu alanın vazgeçilmezlerinden. Hiç şüphe yok ki Bitcoin son zamanlarda oldukça iyi bir görünüme sahip Ancak Andreessen Horowitz’deki yöneticilere göre, başka bir kırılma ufukta ve Bitcoin bir süredir görmediğimiz seviyelere yükselebilir.


Andreessen Horowitz’in Bitcoin tahminleri

Hem Chris Dixon hem de yatırım firmasının ortakları olan Eddy Lazzarin, bir blog yazısında “dördüncü kripto döngüsünün” ortaya çıkmak üzere olduğunu yazdı.

Bitcoin’in fiyatının önümüzdeki aylarda çok daha yüksek olacağına ve şimdi yatırım yapanların akıllıca bir karar vereceğine inanıyorlar ve şöyle diyorlar:

2017 döngüsü, ödemeler, finans, oyunlar, altyapı ve web uygulamaları da dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda düzinelerce heyecan verici proje ortaya çıkardı. Bu projelerin birçoğu gelecekte başlıyor, muhtemelen dördüncü bir kripto döngüsüne yol açıyor… Kripto döngüleri kaotik görünse de, uzun vadede yeni fikirlerin, kod projelerinin ve girişimlerin sürekli büyümesini sağlıyor. Yazılım inovasyonunun temel itici güçleri bunlar aynı zamanda. Uzun süredir kripto alanında olan insanlar, alanı yüksek etkinlik dönemleri ve “kripto kışları” arasında değişen döngüler halinde evrimleşiyor olarak görüyorlar.

koinmedya_brave

İlgili yazı için bakınız: Yeni Başlayanlar İçin Fork nedir? Hard Fork nedir? Soft Fork Nedir?

Bahsettikleri 2017 dönemi, kripto para birimlerinin – özellikle Bitcoin’in- kimsenin o zamana kadar görmediği seviyelere yükseldiği bir zamanı içeriyor. Dünyanın en büyük piyasa değeri olan kripto para birimi, Noel tatili sona erdiğinde 20.000 dolara ulaştı ve son 12 ayda yaklaşık 19.000 dolarlık bir artış oldu. O zamanlar, ilk kripto para teklifleri (ICO’lar) ve kripto ile ilgili yeni işletmeler mantar gibi türüyordu.

Hem Dixon hem de Lazzrin konuyla ilgili olarak şu yorumlarda bulunuyor:

Anekdot olarak,  kripto kurucuları ile yaptığımız yüzlerce sohbetten sık sık şu hikayeleri duyuyoruz: Fiyatların arttığı [2011, 2013, 2017] ‘de kriptoyu duydum ve herkes bundan bahsediyordu. İlk başta bunun sadece parayla ilgili olduğunu düşündüm, ancak daha sonra teknik incelemeler ve blog yazıları okumaya başladım, teknolojinin potansiyeli hakkında daha fazla şey öğrendim ve sonunda ona aşık oldum.”

koinmedya_brave

Birçok analist başlangıçta bitcoin’in son yarılanmasının ardından başka bir dizi sonuçların olacağını tahmin ediyordu. Kripto para biriminin madencilik ödülünün 12.5 BTC’den 6.25 BTC’ye düşmesi daha nadir hale gelmesine ve yatırımcılar için daha çekici görünmesine neden oldu.

Halving daha sonra sonuç üretebilir

Garip bir şekilde, etkinliğin kendisi henüz pek bir şey yapmadı. Ancak ne olabileceğini anlatmak için çok erken olabilir. 2016 yılında, kripto para birimi ikinci yarılanmasını gerçekleştirmişti ancak yatırımcılar ertesi yıla kadar pek bir şey görmediler. Bu yüzden belki de bu son olay Andreessen Horowitz’in öne sürdüğü gibi sadece Bitcoin’i büyük bir şeye hazır hale getiriyor.

Şirket, son zamanlarda 500 milyon dolardan fazla olan ikinci kripto fonunun hedefini tamamladığını açıkladı.

Kaynak