BTC : 64190 ₺ ETH : 1593 ₺ XRP : 1.368 ₺ LTC : 311.5 ₺ USDT : 6.73 ₺ XLM : 0.5244 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ethereum Analiz: Ethereum çift dip yapıp 190 dolara gidebilir

Analiz: Ethereum çift dip yapıp 190 dolara gidebilir

Analiz: Ethereum çift dip yapıp 190 dolara gidebilir
0
huobi_koinmedya

Ethereum çift dip yapabilir. Yakın bir zamanda bir hard fork geçiren Ethereum için şimdi daha iyi fiyat hareketleri göstermeye başlayacak umutları yeşeriyor. Analistler de ETH için bir boğa dönüşümü beklentisini dile getiriyor.


Ethereum çift dip yapıp 190 dolara gidebilir

Piyasa değerine göre ikinci yerde olan kripto para Ethereum son zamanlarda birkaç kısa boğa dönemi dışında çoğunlukla ayı görünümüne sahipti. İstanbul hard forku ağda 8 Aralık’ta uygulandı. Topluluk da ETH’nin yakın zamanda hem blockchain olarak hem de kripto para olarak yükselişe geçmesini bekliyor.

Ethereum’un rakibi olan Tron da şu an daha iyi bir pozisyonda ve sürekli genişliyor. Ancak bütün bunlara rağmen fiyatı boğa işaretleri sergilemiyor. ETH her şeye rağmen ilk 10’daki ikincilik pozisyonunu koruyor.

Bazı kripto analistleri ise ETH’nin yakın bir zamanda boğaya dönüşeceğini düşünüyor.

koinmedya_brave

İlgili – Ethereum konsolidasyonu ani bir kırılma ile sonlanabilir mi?

Ethereum fiyatı 190 doları geçebilir

Analist ve trader @IamCryptoWolf, şu an ETH’nin WMA50’nin (bunun 2016 sonunda da yaşandığını ayrıca bildiriyor) altında işlem gördüğünü yazıyor. Fiyatın bir dönüşüm geçirerek boğa olması için haftalık RSI’da çift dip yapması gerekiyor. Uzman, boğa mumunun ETH fiyatını 190 doların üzerine çıkaracağını söylüyor.

Crypto Wolf (@IamCryptoWolf) şöyle yazdı: “ETH, WMA 50’nin altında işlem görüyor. Aynen 2016 sonundaki gibi. WMA 50 kıvrılarak yukarıya yöneliyor. Trend değişimi için haftalık RSI’da çift dip bekliyorum. Boğa mumu da fiyatı 190 doların üzerine taşıyacak.”

Ethereum çift dip yapabilir. Yakın bir zamanda bir hard fork geçiren Ethereum için şimdi daha iyi bir fiyat hareketleri göstermeye başlayacak umutları yeşeriyor. Analistler de ETH için bir boğa dönüşümü beklentisini dile getiriyor.

koinmedya_brave

Ethereum’un geleceği parlak görünüyor

OKEx borsası ekibi bugünkü Medium makalesinde Ethereum’un bu yılki durumunu özetledi. Yazarlar, ikinci en büyük kripto paranın Bitcoin’den daha düşük performans gösterdiğini söylüyor.

İlgili – Ethereum yatırımı DeFi rekoru ile seviye atladı

Buna rağmen DeFi’nin (merkezsiz finans ürünleri) ortaya çıkmasından sonra Ethereum ile ilgili beklentiler daha iyiye doğru değişti. Şimdi bir değer saklama aracı olarak Bitcoin ile yarışabilecek.

Makalede şöyle deniliyor: “DeFi, Ethereum’un değer saklama aracı özelliğine de güçlendirebilir. Bu değişimin 2020 yılında daha açık görünmesini bekliyoruz. Tabii DeFi piyasasının hızlı büyümesi ile birlikte.”

Yazarlar ayrıca DeFi’ye yönelik özellikle bankacılık alanından artan bir kurumsal ilgi olacağını düşünüyor. Bu da gelecekte Ethereum fiyatına pozitif yansıyacak.

Kaynak

Etiketler: