BTC : 87291 ₺ ETH : 3177 ₺ XRP : 2.173 ₺ LTC : 420 ₺ USDT : 7.341 ₺ XLM : 0.7646 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Analiz: Chainlink boğaları atak için fırsat kolluyor

Analiz: Chainlink boğaları atak için fırsat kolluyor

Analiz: Chainlink boğaları atak için fırsat kolluyor
0
huobi_koinmedya

2019 yılında en iyi performan gösteren altcoinlerden birisi de şüphesiz Link. Chainlink boğaları yeni bir ivme yakalamak için fırsat kolluyor.


Chainlink boğaları fırsat kolluyor

Chainlink, kripto para piyasalarındaki diğer altcoinler ve Bitcoin ile beraber 2019 yılının Haziran ayında zirve değerine ulaşarak 4 doları test etti. Bu dönemin ardında özellikle altcoin fiyatlarında ciddi erime yaşanırken Chainlink (Link), Eylül 2019’da yeni bir pozitif eğim yakaladı ve 3 dolar gördü. Yazının kaleme alındığı saatte Link, 2,1 dolardan işlem görüyor. CoinMarketCap sıralamasında ise 734,5 milyon dolar ile 17’inci sırada.

Chainlink bazı analizlere göre tekrardan pozitif bir rüzgâr yakalayabilir ve Chainlink boğaları bu konuda fırsat kolluyor. Chainlink’in spot fiyatı, Haziran zirvesi ile kıyaslandığında yaklaşık yarı yarıya bir değer kaybı var. Ancak Link’in 2019 yılının ilk günlerinde 0,3 dolardan işlem gördüğünü belirtmek gerekiyor. 2019 yılının ilk günlerine kıyasla Chainlink, 2019’da en iyi performans gösteren kripto paraların başında geliyor. Aşağıdaki grafikte 2019 yılı boyunca Chainlink fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Chainlink boğaları Analiz: Chainlink boğaları atak için fırsat kolluyor

koinmedya_brave

Lütfen Bkz: Bitcoin long işlemleri rekor kırıyor ama fiyatlar şimdilik tepkisiz

Son tweet’inde analist Scott Melker, Chainlink fiyatlarında devam eden kısa dönemli negatif eğimin yakın zamanda tersine döneceğini belirtiyor. Link, fiyatlarının şu an güçlü bir destek seviyesine tutunduğundan bahsediyor.

Melker, ChainlinkBTC paritesinden elde ettiği grafiği aşağıda görüyoruz. Grafikte Link fiyatlarının BTC karşısında yükselen kanal formunda hareket ettiğini bariz biçimde gözleniyor. Melker, bu artışın önümüzdeki günlerde de devam edeceğini düşünüyor.

Chainlink boğaları Analiz: Chainlink boğaları atak için fırsat kolluyor

koinmedya_brave

Lütfen Bkz: Bitcoin halving fiyatlanmış olabilir mi?

Kaynak