BTC : 84850 ₺ ETH : 2814 ₺ XRP : 2.192 ₺ LTC : 427.2 ₺ USDT : 7.296 ₺ XLM : 0.7698 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Peter Brandt’e göre altcoinlerin çıldırması için Ethereum işaret vermeli

Peter Brandt’e göre altcoinlerin çıldırması için Ethereum işaret vermeli

Peter Brandt’e göre altcoinlerin çıldırması için Ethereum işaret vermeli
0
huobi_koinmedya

Uzman analist Peter Brandt kripto para piyasalarında yaşanan son gelişmeleri yorumladı ve Brandt’e göre yeni bir altcoin sezonu için Ethereum işaret vermesi gerekiyor.


Ethereum işaret vermeli!

Altcoin piyasalarında son günlerde ümit veren gelişmeler yaşanıyor. 5 ayın ardından toplam altcoin piyasası değeri 100 milyar dolar sınırına dayandı. Aşağıdaki grafikte Bitcoin hariç tüm kripto para piyasaları değerindeki değişimi görüyoruz.

Ethereum işaret Peter Brandt’e göre altcoinlerin çıldırması için Ethereum işaret vermeli

Analist Peter Brandt, yeni bir altcoin sezonu yaşanır mı sorusuna cevap arıyor. Brandt’e göre yeni bir altcoin sezonunu başlatacak olan altcoin, ikinci büyük kripto para olan Ethereum. Brandt yeni bir altcoin sezonu için hedef de gösteriyor ve Ethereum/Bitcoin paritesi için 0.03276 BTC’ye işaret ediyor. Yani Brant’e göre altcoin sezonu için ETH/BTC paritesi 0.03276 BTC’ye ulaşmalı. 0.03276 BTC yazının kaleme alındığı saatte 305 dolara denk geliyor.

koinmedya_brave

Ethereum, 2020 yılının rekorunu 14 Şubat 2020’de kırdı ve bu tarihte toplam altcoin piyasası değeri 114 milyar dolar, ETH/USD paritesi de 290 dolar civarındaydı.

Aşağıdaki grafikte 2019 yılından beri ETH/BTC paritesindeki değişimi görüyoruz. Ethereum, Brandt’in gösterdiği hedefi en son 15 Mayıs 2019’da yani 14 ay önce gördü.

Ethereum işaret Peter Brandt’e göre altcoinlerin çıldırması için Ethereum işaret vermeli

Peter Brandt ikinci büyük altcoin XRP için net bir hedef zikretmese de XRP’nin daha çok yükselmesi gerektiğini belirtiyor.

koinmedya_brave

Son günlerde DeFi tokenları ve Chainlink gibi ikinci nesil kripto paraların değerinde ciddi değer artışı gözlenmesine rağmen Ethereum ve XRP beklenen performansı gösteremiyor. XRP tüm zamanların rekoruna kıyasla değerinin %95’ini kaybetmiş durumda. Ethereum ise %85’ini kaybetmiş durumda.

Ethereum 1,430 dolarla XRP ise 3.84 dolarla tüm zamanların rekorunu kırdı. Yazının kaleme alındığı saatte Ethereum 245 dolardan XRP ise 20 cent’ten işlem görüyor.

Belki de yeni altcoin sezonunu sadece yeni kripto paralar ve yeni projeler yaşayacak.

Kaynak