BTC : 64505 ₺ ETH : 1505 ₺ XRP : 1.364 ₺ LTC : 303.6 ₺ USDT : 6.785 ₺ XLM : 0.4691 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Alt sezon çılgınlığı – ChainLink LINK fiyatı tüm zamanların zirvesine çıktı

Alt sezon çılgınlığı – ChainLink LINK fiyatı tüm zamanların zirvesine çıktı

Alt sezon çılgınlığı – ChainLink LINK fiyatı tüm zamanların zirvesine çıktı
0
huobi_koinmedya

Alt sezon çılgınlığı ChainLink LINK fiyatı tüm zamanların zirvesine çıktı. Son 1 yılın en düşük seviyesine doğru ilerleyen Bitcoin piyasa hakimiyeti, altcoin boğasını tetikliyor!


Alt sezon çılgınlığı – ChainLink LINK fiyatı tüm zamanların zirvesine ulaştı

 

2020 yılı ile beraber bambaşka bir çehreye bürünen kripto para piyasaları, yoluna hız kesmeden devam ediyor. Başlangıçta Bitcoin ve sadece birkaç altcoin ile başlayan boğa sezonu, Bitcoin piyasa hakimiyetinin %70 seviyelerinden %61 seviyelerine kadar gerilemesiyle, tüm piyasayı etkisi altına almış gibi gözüküyor.

chainlink link fiyatı

koinmedya_brave

Yaşanan altcoin boğa koşusu bazı kripto paralarda yeni ATH’lerin oluşmasını sağlıyor. Bunlardan bir tanesi de hiç şüphesiz Chainlink olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoin’in haziran ayında 14.000 dolara kadar uzanan rallisinde de hareketlenen ve 3,00 dolara kadar çıkan LINK, Bitcoin piyasa hakimiyetinin altcoinlere kaydığı bu süreci de çok iyi değerlendirdi. Ocak ayına 1,78 dolardan giren Chainlink aradan geçen 45 günlük süreçte fiyatını 4,44 dolara kadar çıkartarak %250’lik bir yükselişle tüm zamanların en yüksek liste fiyatına ulaştı.

chainlink link fiyatı

Chainlink nedir?

Chainlink, blockchain tabanlı akıllı sözleşmeleri harici verilere, ödeme ağlarına ve çeşitli gerçek dünya olaylarına bağlayan merkezi olmayan bir Oracle ağı ve türünün ilk platformudur. ChainLink, akıllı sözleşmelerin, zincir dışı sistemler ve API‘ler ile iletişim kurmak için ChainLink Oracle hizmetlerinden yararlanmasını sağlar. ChainLink Oracle’ları sayesinde akıllı sözleşmeler, zincir dışı havuzlardan veri toplayabilir ve bunları blockchain’e taşıyabilir.

İlgili haber: Chainlink (LINK) Nedir? Geleceği Var mı?

koinmedya_brave

LINK performansı genel değerlendirme!

Kripto para piyasalarını takip eden biriyseniz, Chainlink’in son yıllarda oldukça yüksek volatiliteli bir süreç yaşadığını fark etmişsinizdir. Bundaki en büyük etken ise hiç şüphesiz, Chanlink’in blockchain teknolojisinin diğer sistemlerle etkileşime girmesine olanak veren ve adeta blockchain teknolojisinde bir dönüm noktası yaratabilecek potansiyele sahip üstün projelendirme stratejisinde yatmaktadır.

chainlink link fiyatı

İnsanlar Chainlink’in önümüzdeki süreçte çok daha etkin bir pozisyona geleceğine inandıklarından, en ufak hareketlenmede sermayelerini LINK ekosistemine aktarmaktan kuşku duymuyorlar.

Genel konjonktür LINK’in yoluna yukarı yönlü istikamette devam edeceğinin işaretlerini verse de hiçbir zaman dünyanın en uçucu piyasalarında yol aldığımızı unutmamanızı tavsiye ederiz.

Kripto para sektöründe son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

Etiketler: