BTC : 83512 ₺ ETH : 2893 ₺ XRP : 1.899 ₺ LTC : 364.6 ₺ USDT : 7.617 ₺ XLM : 0.5941 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Alım fırsatı sunan 2 önemli kripto para

Alım fırsatı sunan 2 önemli kripto para

Alım fırsatı sunan 2 önemli kripto para
0

Cardano (ADA) ve Zilliqa (ZIL) kripto paralarının BTC paritesinden hareketle alım fırsatı sunan 2 önemli kripto para olduğu gözleniyor. Fiyat analizi için haberimizin içeriğine bakınız lütfen.


2 önemli kripto para önemli çıkış gösterebilir

Weiss kripto para derecelendirme kuruluşu, dönemler halinde kripto paraların kalitesini yansıtan başarı notlarını duyuruyor. Weiss notları değerlendirirken bazı kriterleri dikkate alıyor. Weiss’in son açıklamasına göre Cardano (ADA), EOS’dan daha iyi blockchain ağına sahip. Buna rağmen EOS, A- notu ile derecelendirilirken ADA B+ notunu alıyor.

Bitcoin’in fiyat artışı yaşadığı 25 Ekim tarihinde VET, NEO, XVG ve ZRX fiyatlarında da dikkat çeken artışlar gerçekleşti ve sırasıyla %130, %90, %82 ve  %71’lik fiyat artışları yaşandı. Kripto para analisti @CryptoMichNL’nin iddiasına göre ADA ve ZIL’ın şu an ki teknik görünümü VET ve ZRX’den farklı değil ve fiyat görünümü pozitif. 26 Ekim tarihine kıyasla VET fiyatlarında yüzde 130, diğer taraftan ZRX fiyatlarında ise yüzde 56’lık bir değerlenme söz konusu.

Lütfen Bkz: Verge XVG’den muhteşem geri dönüş: Yüzde 25

koinmedya_brave

ADA/BTC paritesindeki haftalık değişimi aşağıdaki grafite görüyoruz. ADA fiyatları BTC karşısında en düşük değerini 400 satoshi ile Ağustos ayında gördü. Bu dönemden sonra minimum noktaları birleştirirsek yükselen üçgen formasyonunu elde ediyoruz. Benzer şekilde RSI değerlerinde de yükselen trend gözleniyor. Direnç seviyesi ise 530 satoshi’de oluşuyor. ADA, 530 satoshi’lik direnç seviyesini rahat kırabilir.

2 önemli kripto para Alım fırsatı sunan 2 önemli kripto para

ZIL/BTC paritesindeki RSI minimum noktalarını birleştirdiğimizde ADA’da olduğu gibi yüksek eğimli pozitif bir RSI trendi elde ediyoruz.  ZIL, Bitcoin karşısında 24 Ekim’den sonra değer kazanmaya başlıyor. 15 Kasım’dan sonra Zilliqa 100 dönemlik hareketli ortalama ve 75 satoshi’lik direnç seviyesini başarılı biçimde kırdı. ZIL, 100 satoshi’lik direnç seviyesine ulaşabilir.

2 önemli kripto para Alım fırsatı sunan 2 önemli kripto para

Lütfen Bkz: Bitcoin Cash hardfork sessizce tamamlandı

Kaynak

Etiketler: