BTC : 83456 ₺ ETH : 2865 ₺ XRP : 1.883 ₺ LTC : 357.5 ₺ USDT : 7.618 ₺ XLM : 0.5862 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Adını unutturan bu coini yakında çok duyacaksınız!

Adını unutturan bu coini yakında çok duyacaksınız!

Adını unutturan bu coini yakında çok duyacaksınız!
0

Çin Sanayi Bakanlığınca en iyi blockchain’e sahip olan bu coini artık top 10’da göremiyoruz. Son dönemde altcoinler ciddi pump yaparken bu coin de prim yapmaya başlayabilir.


Bu coini yakında çok duyacaksınız!

Kripto para analisti Ali Martinez’e göre yakın zamanda top 10’daki konumunu kaybeden bu kripto paranın fiyatlarında yakın zamanda ciddi dalgalanmalar başlayabilir. Bir süredir kripto para piyasalarında altcoinler ciddi değer kazanıyor. Toplam altcoin piyasa büyüklüğü 150 milyar dolara ulaştı. Bu süreçte bahse konu olan kripto paranın fiyatlarında beklenilen seviyede değer artışı yaşanmadı.

EOS’tan bahsediyoruz. 2019 yılında Çin Sanayi Bakanlığı tarafından hazırlanan kripto para derecelendirmesine EOS, en başarılı public blockchain seçildi. Bu listede Tron 2’inci ve Ethereum ise 3’üncü en başarılı blockchain seçildi. Bitcoin blockchain’i sıralama ise top 10’a giremedi.

EOS başarılı bir blockchain’e sahip olmasına rağmen EOS fiyatları Martinez’e göre değerinin altında. 4 saatlik EOS fiyatlarından elde edilen Bollinger Bandları oldukça sıkıştı. Bu sürecin devamında EOS fiyatlarında ciddi dalgalanmalar başlayabilir. Aşağıdaki grafikte EOS fiyatlarını ve Bollinger Bandlarını görüyoruz.

koinmedya_brave

bu coini Adını unutturan bu coini yakında çok duyacaksınız!

20 Temmuz’da Bitcoin ve Ethereum Bollinger Bandlarında ciddi daralma yaşandı. ETH ve BTC Bollinger Bandlarını üsten kırdı ve ciddi fiyat dalgalanmaları başladı. Umarız EOS/USD paritesi de Bollinger Bandlarını üsten kırar.

EOS fiyatları için 3.1 dolarlık seviye direnç hattını oluşturuyor. 2.9 dolarlık seviyede ise güçlü bir destek oluşuyor.

EOS, 13 Şubat 2020’de 5.5 doları görerek 2020’nin rekorunu kırdı. 3 Ağustos’ta 3.50 doları görerek Mart Krizinden sonra yerel maksimum seviyeyi gördü.

EOS, 0.5 Fib değerlerine denk gelen 3.434 dolarlık direnci kırarsa 4 doların yolu açılabilir. 0.382 Fib değerlerine denk gelen 3.926 dolar bir sonraki direnç seviyesi.

0.5 Fib değerlerine denk gelen 3.434 dolarlık direnç seviyesi EOS’ta yeni yükseliş dalgasının başlaması için ön şart olarak gözüküyor.

Kaynak

Etiketler: