1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Achain Nedir?

Achain Nedir?

Achain Nedir?
0
Achain (ACT) Coin Nedir? Akıllı sözleşme teknolojisini benimseyen projeler söz konusu olduğunda, piyasada oldukça fazla rekabet var. Achain, önümüzdeki birkaç yıl içinde bu alanda olumlu bir etki yapmayı umuyor. Platform, oldukça iddialı görünen sınırsız bir blok zincir gerçekliği inşa etmek üzere tasarlandı.

 ​​

Achain (ACT) Coin Nedir? Kapsamlı Analiz

Kısaca Achain (ACT) Coin Nedir? Faaliyet alanı nedir? Proje ekibi, geliştiricilere kendilerine has Token’lar, akıllı sözleşmeler, dApps ve blok zincir sistemleri oluşturmalarına izin vermek için yeni bir kamu blok platformu oluşturmaya karar verdi. Bu işlevselliğin birçoğu Ethereum‘da bulunabilmesine rağmen, bu ekosistem şu anda ölçeklenme sorunu yaşıyor. Achain (ACT), diğer yandan, hem bilgi alışverişi hem de değer işlemleri için küresel bir blok zinciri haline gelmeyi amaçladığından ölçeklenebilirlik için zemin hazır.

Achain (ACT) Coin’in Geleceği Var mı?

Achain (ACT) ölçeğindeki küresel bir blok zinciri ağı, dikkatleri çekmek için güçlü bir teknolojiye ihtiyaç duyacaktır. Öncelikle, akıllı sözleşme bileşeni var. Modüler bir tasarım göz önüne alındığında, yeni sözleşmelerin bulunduğu ortamı otomatik olarak test etmek ve onları izlemek için bir kum havuzu ortamı olacaktır. Sonuç olarak, geliştiriciler kodun doğrudan Achain ana ağına yerleştirilmeden istikrarını sağlayabilecekler.

Son olarak, proje saniyede 1000 işlem hacmine sahiptir. Bu, genel bir Blockchain için gördüğümüz en yüksek sayı değildir, ancak ufukta iyileştirmeler olabileceğini göstermektedir. Çapraz platform da, bir sürü geliştiriciye büyük ilgi olacaktır. Üstelik, hizmet olarak blok zinciri, Achain’in bugün endüstrideki diğer BaaS projelerine rakip olmasına izin verebilir.

koinmedya_brave

ACT Token Nedir?

Bu gün kendi para birimine veya simgesine sahip olmayan hiçbir kamu veya özel blokchain ekosistemi yok. ACT tokenı kendi ekosistemin değerini elinde tuttuğu için,Achain bu bakımdan farklı değildir. ACT sahipleri, tüm temel blok zincir hizmetlerine erişebilir. Buna ek olarak, token sahipleri, topluluk olaylarıyla ilgilenme, oy kullanan temsilcileri atama, kar elde etme vb. özelliklere de sahiptir. Şu an tüm o kadar değerli olmasa bile, pek çok avantaj sunmaktadır.

HEDEFİ NEDİR?

Halihazırda olduğu gibi, projenin ekibinin başarması gereken bir sürü işi var. Şu an, modüler akıllı sözleşme tabanlı kum havuzu oluşturmaktalar ve kısa süre içinde kullanıma hazır olması bekleniyor. Bu yılın ilerleyen sonlarına doğru, 2019’un başında doğruca birbirine bağlı bir ağın izlediği, hizmet olarak kullanılmış ölçeklenebilir bir ağı göreceğiz. Bu arada ACT’ye olan ilginin artması beklenmekle birlikte şu an için biraz olası değil.

Etiketler: