BTC : 81155 ₺ ETH : 1.768 ₺ XRP : 44.85 ₺ LTC : 7.653 ₺ USDT : 344.5 ₺ XLM : 0.2307 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Abra 200 kripto para desteği ile geliyor

Abra 200 kripto para desteği ile geliyor

Abra 200 kripto para desteği ile geliyor
0

Abra 200 kripto para desteği ve yenilenmiş platformu ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şirket ayrıca bu yeni platformda parite sınırlaması olmadığını, kullanıcının kendi belirlediği iki kripto para üzerinden işlem yapabileceğini de bildirdi.


Abra 200 kripto para desteği ile geliyor

Yatırım uygulaması Abra, birkaç hafta içinde yeni platformu ile kullanıcılarının karşısına çıkacağını duyurdu. Yenilenmiş platform ise dünya genelindeki kullanıcılara 200’ün üzerinde yeni kripto para ile işlem yapma imkanı sağlayacak.

Kaliforniya merkezli şirket, ABD’de bulunan kullanıcıları için ise 60’ın üzerinde kripto para için destek eklediğini açıkladı. Uygulama ayrıca Tether, TUSD, Paxos ve DAI gibi stabilcoinler için de para yatırma ve çekme hizmeti vermeye başladığını bildirdi. Şirketten yapılan açıklamaya göre, kullanıcılar artık hiçbir parite sınırlaması olmadan istedikleri iki kripto para arasında işlem yapabilirler.

İlgili – Abra CEO’su: Bitcoin Facebook’un ilk tercihiydi

koinmedya_brave

Abra ayrıca ABD bankaları için olan para yatırma (depozit) ve çekme limitlerini de artırdığını belirtiyor. Buna göre günlük limit 4000 dolara, haftalık limit 8000 dolara ve aylık limit de 16,000 dolar kadar çıkarıldı.

Neden bu kadar çok tokene destek vermeye başlayacakları ile ilgili konuşan Abra CEO’su Bill Barhydt şunları söyledi: “Dünyayı gezdikten ve yüzlerce Abra kullanıcısı ile konuştuktan sonra, kripto yatırımları konusunda seçim özgürlüğünün insanlar için büyük önem taşıdığını gördük.”

Abra, Temmuz’da yaptığı açıklamada, düzenleyicilerle ilgili sorunlardan dolayı ABD’de bulunan kullanıcılar için QTUM, BTG, EOS, OMG ve SNT desteğini durduracağını bildirmişti. Şirket ayrıca bu dört kripto paranın Amerikalı kullanıcılar için yenilenen platforma ekleneceğini duyurmuştu.

İlgili – Abra Global: ABD’deki binlerce banka artık kripto paranın hizmetinde

American Express, RRE Ventures, Jungle Ventures ve diğerleri tarafından desteklenen Abra, 2014 yılında kurulmuştu. Şirket 2017’deki Series B fon toplama sırasında 16 milyon dolar finansman elde etmişti.

Kaynak

Etiketler: