BTC : 78888 ₺ ETH : 2725 ₺ XRP : 2.126 ₺ LTC : 407.3 ₺ USDT : 7.016 ₺ XLM : 0.7405 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. %500 artan Chainlink Ethereum’u geride bıraktı!

%500 artan Chainlink Ethereum’u geride bıraktı!

%500 artan Chainlink Ethereum’u geride bıraktı!
0
huobi_koinmedya

Chainlink Ethereum’u geride bıraktı! Neden mi bahsediyoruz? Son 24 saat işlem hacminde LINK’in ETH’nin üzerinde işlem gördüğü verilere yansıdı. Chainlink fiyatı yüzde 500 artınca yatırımcı akınına uğruyor.


Chainlink Ethereum’u geride bıraktı!

Son aylarda Chainlink (LINK) aşırı güçlü bir fiyat performansı sergiledi. LINK fiyatı 15 Temmuz’da 8.91 dolar ile yeni bir tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) kaydetti. Kripto para topluluğunun favori coinine dönüşen Chainlink, Mart çöküşünde gördüğü 1.5 dolardan yüzde 500 civarında değer kazandı.

Veriler ise mevcut yükselişin arkasında gerçek bir alım hacmi olduğunu gösteriyor.

İlgili – Bitcoin fiyatı hack olayı ile savaşırken gözünüz Tezos ve Chainlink fiyatında olsun!

koinmedya_brave

Ralli sırasındaki Chainlink piyasa hacmi Ethereum’u geçiyor

Bu hafta başındaki geri çekilmeden sonra LINK fiyatı 14 ve 15 Temmuz oturumlarında bir kez daha yükseldi ve yeni ATH kaydetti.

Kripto para yorumcusu ve Bitcoin traderi Qiao Wang’a göre, bu yükseliş sırasında lider kripto para borsalarında inanılmaz bir hacim artışı görüldü.

Qiao Wang şöyle diyor: “Son 24 saat işlem hacmi verilerinde Chainlik Ethereum’u geçti…. Bu inanılmaz.”

Qiao Wang ayrıca daha önce çalıştığı Messari’nin de verilerinden bahsediyor. Messari’nin takip ettiği iyi bilinen borsalarda son 24 saatte LINK işlem hacmi 473 milyon dolara yükseldi. Bu aynı zaman dilimindeki Ethereum’un 315 milyon dolarlık işlem hacminden yüzde 50 daha fazla.

koinmedya_brave

Bu da şu demek. 14 Temmuz’da piyasa değerine göre sekizinci sırada olan Chainlink, tüm piyasada en çok işlem gören üçüncü kripto para oldu.

İlgili – Uzman analist Peter Brandt pump yapacak coini açıkladı!

LINK piyasasında boğa olan sadece işlem hacmi değil

Chainlink piyasasında yükselen veri sadece işlem hacmi değil. Aşağıda blockhain analiz şirketi Glassnode’un bir grafiği yer alıyor. Grafik son aylardaki volatiliteye rağmen LINK tutulan adreslerin sayısının sürekli arttığını gösteriyor.

Chainlink Ethereum'u geride bıraktı! Neden bir bahsediyoruz? Son 24 saat işlem hacminde LINK’in ETH’nin üzerinde işlem gördüğü verilere yansıdı.

CryptoSlate’ten Cole Petersen ise bu grafik hakkında şu yorumda bulunuyor: “Chainlink’in istikrarlı yükselişinin arkasında yeni yatırımcıların bu tokeni alması ve kıdemli yatırımcılarının da daha fazla işlem yapmaları var. Buradaki ateşi körükleyen şey bu. Grafik birkaç yıllık fiyat yükselişinin sürdürülebilir olduğunu gösteriyor.”

LINK’in benimsenmesindeki artış ise bir dizi ortaklıklar sonucu yaşandı. Chainlink, Nexo, Huobi ve devlet destekli China Blockchain Service Network ile işbirliği yapıyor.

Kaynak