BTC : 78994 ₺ ETH : 2750 ₺ XRP : 2.209 ₺ LTC : 412.3 ₺ USDT : 6.976 ₺ XLM : 0.7403 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bu 3 göstergeye göre 3 kripto para Bitcoin’den daha iyi performans sergileyecek

Bu 3 göstergeye göre 3 kripto para Bitcoin’den daha iyi performans sergileyecek

Bu 3 göstergeye göre 3 kripto para Bitcoin’den daha iyi performans sergileyecek
0
huobi_koinmedya

Santiment tarafından hazırlanan rapor, 3 gösterge üzerinden çıkarımda bulunuyor. Rapora göre 3 kripto para Bitcoin’den daha iyi performans sergileyecek.


3 kripto para Bitcoin’den daha iyi!

Son günlerde Dogecoin, Cardano, Chainlink ve VeChain başta olmak üzere bir grup kripto para fiyatlarında olağan üstü değer artışı yaşandı. Kripto para ve blockchain araştırma şirketi Santiment tarafından hazırlanan rapora göre 3 göstergeden hareketle 3 kripto para Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek.

Bu kripto paralardan birisi Chainlink (LINK). Chainlink, geçtiğimiz günlerde 6.50 doları bularak tüm zamanların rekoruna imza attı. 2020 yılına 1.80 dolardan giren Link’lerini 6.50 dolar düzeyinde bozduran yatırımcılar, 3.6 kat kazandı. ChainLink’in blocchain’ler arasında ve reel dünyadan blockchain’e veri aktarımı sağlayan altyapısı, birçok firma tarafından talep görüyor. En son Çin’in resmi blockchain ağı BNS de Chainlink’ten teknik destek aldığını açıkladı.

Diğer 2 kripto para ise Ethereum (ETH) ve Ren (REN). Bitcoin’den daha iyi performans sergileyecek 3 kripto para:

koinmedya_brave

Santiment bu kripto paralar için 3 göstergeye göz atıyor.

  • Ağ değeri işlem oranı (NVT)
  • Günlük aktif adres sayısı (DAA)
  • Sosyal medya ilgisi (Twitter)

Bitcoin: NVT değeri 2, DAA değeri 6, Sosyal medya ilgisi değeri (Twitter) 6.5 bulunuyor. Bu değerlere göre Bitcoin ortaması: 4.5

Chainlink (LINK): NVT değeri 9, DAA değeri 5.5, Sosyal medya ilgisi değeri (Twitter) 7 bulunuyor. Bu değerlere göre Chainlink (LINK) ortalaması: 7.2.

Ethereum (ETH): NVT değeri 5, DAA değeri 8, Sosyal medya ilgisi değeri (Twitter) 7.5 bulunuyor. Bu değerlere göre Ethereum ortalaması: 6.8.

koinmedya_brave

Ren (REN): NVT değeri 8, DAA değeri 7.5, Sosyal medya ilgisi değeri (Twitter) 3.5 bulunuyor. Bu değerlere göre Ren (REN) ortalaması: 6.3.

Kaynak