BTC : 82098 ₺ ETH : 2875 ₺ XRP : 1.892 ₺ LTC : 365.3 ₺ USDT : 7.567 ₺ XLM : 0.5986 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. 2020’nin sürpriz coini LINK’in ateşi düşmüyor!

2020’nin sürpriz coini LINK’in ateşi düşmüyor!

2020’nin sürpriz coini LINK’in ateşi düşmüyor!
0

2020’nin sürpriz coini LINK’in ateşi düşmüyor! 2019 ve 2020 yılları boyunca Chainlink fiyatı benzeri görülmemiş hareketler sergiledi. Piyasa genelindeki çalkantılı döneme rağmen kripto para sağlam bir yükseliş momentumu kaydetmişti.


2020’nin sürpriz coini LINK’in ateşi düşmüyor!

Bu sağlam yükseliş trendi Chainlink (LINK) fiyatına yakın zamanda ABD Doları karşısında yeni bir tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) kaydetme imkanı verdi. Ayrıca BTC paritesinde de dün yeni bir ATH de gördü.

Analistler ise bu yükseliş trendinin yakın bir zamanda yavaşlayacağı ile ilgili hiçbir işaret göremediklerini belirtiyorlar. Çünkü daha yeni eski direnç seviyesini desteğe çevirdi. Sonuçta da daha fazla yükselişe hoş geldin diyebilir.

Chainlink Bitcoin karşısında yeni ATH kaydetti

2020'nin sürpriz coini LINK'in ateşi düşmüyor! 2019 ve 2020 yılları boyunca Chainlink fiyatı benzeri görülmemiş hareketler sergiledi. Piyasa genelindeki çalkantılı döneme rağmen kripto para sağlam bir yükseliş momentumu kaydetmişti.

koinmedya_brave

2020’nin sürpriz coini LINK’in ateşi düşmüyor!

Şu an Chainlink yüzde 4’lük bir artış ile 4.20 dolardan işlem görüyor. Bu da son günlük dip seviyesi olan 3.90’dan önemli ölçüde yükseliş anlamına geliyor.

Tabii kripto para, piyasa genelinde olan ayı durumu ile de yakın bir zamanda yüzleşmek zorunda kalacak. Bitcoin ve başlıca altcoinler son bir haftada önemli ölçüde düşüş trendi yaşadı.

İlgili – Altcoin enkazında ayakta kalabilen nadir coin: ChainLink

Bu düşüş aslında LINK’in BTC işlem paritesinde yeni bir ATH kaydetmesine yardım etti. Bununla LINK şu an 0.00048 BTC’den işlem görüyor ve son yerel 0.00044 BTC dip seviyesinden önemli ölçüde yükselişmiş görünüyor.

Sonuçta LINK’in bu rallisi kripto sektöründe dikkatleri üzerine çekti.

Analist Big Cheds, “Günlük LINK – Yeni zirve” diye yazdığı tweetinde, Chainlink’in BTC karşısında yükselişini gösteren bir grafik de paylaştı.

Muhtemel daha fazla yükseliş

Kripto paranın Bitcoin karşısındaki son rallisi sırasında daha önce direnç olan bir seviye şimdi desteğe dönüştü. Bu da önümüzdeki günler ve haftalarda daha fazla yükselişin olabileceğine işaret ediyor.

Twitter’deki önde gelen analist ve traderlerde Crypto Michael, bu boğa durumu hakkında konuşarak, daha fazla yükseliş ihtimaline dikkat çekiyor.

Crypto Michael şöyle diyor: “LINK, Direncin desteğe mükemmel dönüşümü ve ATH’ye yüzde 36’lık yükseliş. Düşüşte alım fırsatı.” Analist bununla boğa bir senaryona işaret ediyor.

Sonuç olarak 2020’nin sürpriz coini LINK ve ateşi düşmüyor!

Kaynak

Etiketler: