pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin BAT token neden pump yaptı?

BAT token neden pump yaptı?

BAT token neden pump yaptı?
0
koinmedya_googlenews

Brave tarayıcısının kripto parası Basic Attention (BAT), ciddi biçimde değer kazanıyor. BAT token neden pump yaptı?


BAT token neden pump yaptı?

Brave tarayıcısının kripto parası olan BAT token ciddi biçimde prim yapıyor. Brave tarayıcısı, dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance ile yaptıkları iş ortaklığını piyasaya duyurmasının ardından Bat fiyatları uçuşa geçti. Aşağıdaki grafikte BAT fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

BAT token neden pump yaptı?

koinmedya_brave

Basic Attention Token üç gün üst üste değerleniyor ve yaklaşık %60’lık değer artışı ile fiyatlarını 10 cent bandından 16 cent bandına taşıyabildi.

Lütfen Bkz: FED agresif para politikaları kripto paraları haklı çıkarıyor

Binance ile gerçekleştirilen iş ortaklığı çerçevesinde Brave tarayıcısını kullanan kripto para yatırımcıları browser üzerinden Binance’den doğrudan kripto para satın alabilecekler.

BAT yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap verilerine göre 33’üncü sıradan işlem görüyor. Toplam piyasa değeri ise 230 milyon dolar.

Lütfen Bkz: Ethereum 150 doların üstüne çıkabilecek mi?

Brave’in masaüstü uyumlu sayfasında Binance uzantısı bulunuyor. Bu düğmeye tıklayan Brave kullanıcıları direkt Binance hesaplarına ulaşabiliyor. Brave’i kullanan ABD’li yatırımcılar ise yine Binance widget’i ile direkt Binance.us’daki hesaplarına ulaşabiliyor.

Aşağıdaki resimde örnek bir Brave sayfasındaki Binance widget’ini görüyoruz.

BAT token neden pump yaptı?

BAT toplam kripto para arzının çoğunu piyasaya sürmüş olması BAT’a önemli avantaj sağlıyor. Toplam 1.5 milyarlık BAT arzının yüzde 96’sı yani 1.442 milyarı piyasaya sürülmüş durumda. BAT’ın piyasaya sürebileceği BAT arzı oldukça sınırlı. Bu açıdan BAT, Ripple’ın XRP’sinden hatta Bitcoin’den bile avantajlı sayılır. Bitcoin’in toplam arzının yüzde 87’si piyasaya sürülmüş durumda. Toplam XRP arzının ise ancak yüzde 44’ü piyasaya sürüldü.

Kaynak

X