pawnhub_koinmedya
Anasayfa Bitcoin New York Valisinin son açıklamaları Bitcoin fiyatlarına nasıl yansıyacak?

New York Valisinin son açıklamaları Bitcoin fiyatlarına nasıl yansıyacak?

New York Valisinin son açıklamaları Bitcoin fiyatlarına nasıl yansıyacak?
0
koinmedya_googlenews

Dünya finans merkezi New York’ta salgın etkisi ile ekonomik tecrit uygulanıyor. New York Valisinin son açıklamaları Bitcoin fiyatlarına nasıl yansıyacak?


Bitcoin fiyatlarına nasıl yansıyacak?

Dünya finans merkezi olarak bilinen New York’ta Korona Salgını nedeniyle sıkı tedbirler uygulanıyor. Birçok halka açık işletmeler kapatıldı ve toplu organizasyonlar geçici süreliğine iptal edildi. New York Valisi Andrew Cuomo New York’ta uygulanan son ekonomik tecrit önlemleri ile açıklamada bulundu.

Lütfen Bkz: Bitcoin ekonomik krizler için icat edildi: Bakalım çalışacak mı?

koinmedya_brave

Vali Cuomo’nun canlı yayında yaptığı açıklamalardan önemli bir kesiti gazeteci Aaron Rupar, twitter yolu ile takipçileri ile paylaştı. Aşağıdaki tweet’ten Vali Andrew Cuomo’nun açıklamalarına ulaşabiliriz.

Cuomo:

“Salgın bir süre devam edecek. Bu süreç kısa dönemli bir gelişme ya da uzun bir hafta değil. Zamanlama konusundan kimse bir şey söyleyemez. Süreç alacağımız önlemlere bağlı. Fakat nüfusun yüzde 40’ı ile yüzde 80’i bu virüsten etkilenecek. Bizim yapmaya çalıştığımız virüsün yayılmasını önlemek… Bu süreç 4 ila 9 ay arasında bir süreyi kapsayabilir.”

Lütfen Bkz: SPX ile Bitcoin arasındaki korelasyonu nasıl yorumlamalıyız?

New York Valisinin açıklamalarına göre salgın ve kriz etkisi, 2020 yılı boyunca devam edebilir. Bu sürecin kripto para piyasaları üzerinde etkisi konusunda Binance Borsasının CEO’sun Changpeng Zhao uzun vadede iyimser. Zhao’nun açıklamaları şu şekilde:

“Kripto paralar konusunda endişelenmiyorum. Temel felsefe değişiklik göstermedi. Fiat paraların aksine Bitcoin sabit bir arza sahip. Kimse daha fazla Bitcoin basamaz. Talep özellikle şimdilerde yükselecektir. Her şey yolunda gidiyor.”

Kaynak

X