Anasayfa Kripto para Haber GoCrypto kripto para ödemeler sistemini dünyaya yayıyor

GoCrypto kripto para ödemeler sistemini dünyaya yayıyor

GoCrypto kripto para ödemeler sistemini dünyaya yayıyor
0
koinmedya_googlenews

GoCrypto kripto para ödemeler sistemini merkezi Avrupa’dan sonra Güney Amerika’ya yaymayı planlıyor. GoCrypto, binin üzerinde yeni lokasyonda hizmet sunacak.


GoCrypto kripto para ödemeler sistemini genişletiyor

Son zamanların popüler kripto para ödeme sistemi GoCrypto’nun CEO’su Dejan Roljic, şirketinin son zamanlarda gerçekleştirdiği genişleme hamlelerinden bahsetti. Ödeme platformu, yakın zamanda 1,000’in üzerinde yeni lokasyonda hizmet görmeye başlayacak.

2018 yılında kurulan Go-Crypto, Slovenya’da bir BurgerKing outlet’inde kripto para ödeme sistemi kurarak yolculuğuna başladı. Geçtiğimiz yıl Slovenya’da birçok bölgede ödeme terminalleri kurarak kripto paraların yaygınlaşmasına yardım etti.

Lütfen Bkz: DDOS hakkında bilgi ver OKEx borsasından ödülü kap

Go-Crypto, geçtiğimiz yıl Avrupa’da Hırvatistan ile başladığı genişleme hamlesine İsviçre, Bulgaristan, Macaristan ile devam etti. Bu ülkelerin yanında Birleşik Krallılar, Portekiz ve Merkez Avrupa’da birçok ülkede faaliyet göstermeye başladı.

Go-Crypto’nun 2020 hedefinde ise Avrupa kıtasının ötesine yayılmak var. Go-Crypto, 5 ülke ve Güney Amerika’da genişleme misyonunu devam ettirecek. Go-Crypto, Xpay.cash ile ortaklık geliştirerek Kolombiya ve Venezuela piyasasına giriyor.

Lütfen Bkz: FED yeni bir faiz indirimi işareti mi veriyor? Bitcoin’i $10K’e taşır mı?

Go-Crypto, Latin Amerika ülkeleri ile resmi anlaşmaları ivedilikle imzalıyor. Kripto paralar ve Latin Amerika para birimleri arasında değişim, POS cihazları üzerinden gerçekleşiyor.

Kaynak

X